2024. május 23, csütörtök - Dezső

Újra melegszik az idő, itt-ott azért leszakad az ég
2016. Július 28. 15:25, csütörtök |

Újra melegszik az idő, itt-ott azért leszakad az ég

A hétvégén is lehetnek záporok, zivatarok, de ezzel együtt július utolsó napjaiban ismét felmelegszik a levegő, néhol akár 35 Celsius-fok is lehet

Ezért nehezebb a nőknek lefogyni
2016. Július 28. 14:19, csütörtök |

Ezért nehezebb a nőknek lefogyni

Ha valóban fogyni szeretnénk, legalább fél évig el kell felejtenünk a fehér kenyeret, a rizst, a krumplit és a tésztát, de még néhány gyümölcsöt sem ajánlott fogyasztani.

Baleset az M5-ös autópályán – képekkel frissítve
2016. Július 28. 12:40, csütörtök |

Baleset az M5-ös autópályán – képekkel frissítve

Kilencen megsérültek a Kecskemét és Kiskunfélegyháza között történt közlekedési balesetben.

Tizenkilenc érmet jósolnak Magyarországnak az olimpián
2016. Július 28. 12:30, csütörtök |

Tizenkilenc érmet jósolnak Magyarországnak az olimpián

Az olimpiai eredmények előrejelzésével foglalkozó honlap az előkelő 11. helyre várja Magyarországot a riói játékok éremtáblázatán, igaz, a jóslatot készítők felkészültségét erősen megkérdőjelezi néhány lehetetlen tipp.

Vihar - Autók süllyedtek el az esővízben Budapesten
2016. Július 28. 11:18, csütörtök |

Vihar - Autók süllyedtek el az esővízben Budapesten

Három, az úton felhalmozódott esővízben elsüllyedt autót szabadítottak ki a tűzoltók csütörtök reggel a főváros X. kerületében, a Maglódi úton - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Drogültetvényt találtak a Bács-Kiskun megyei rendőrök (videóval)
2016. Július 28. 10:21, csütörtök |

Drogültetvényt találtak a Bács-Kiskun megyei rendőrök (videóval)

A helyi rendőrök a BKMRFK munkatársaival közösen tartott helyszíni szemle során egy fóliasátorban 212 tőből álló cannabis-ültetvényt, valamint a tanya épületében közel bruttó 21 kilogramm szárított növényi törmeléket találtak.

Rio 2016 - Újra 35 milliót ér a magyar aranyérem
2016. Július 28. 09:19, csütörtök |

Rio 2016 - Újra 35 milliót ér a magyar aranyérem

Akárcsak Londonban, Rióban is 35 millió forintot ér majd a magyar aranyérem - írta csütörtöki számában a Bors.

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás
2016. Július 28. 09:15, csütörtök |

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás elnevezésű 2014-es internetes jótékonysági kampány,

Jéggel csap le ránk ma a vihar - itt lehet rá számítani
2016. Július 28. 08:56, csütörtök |

Jéggel csap le ránk ma a vihar - itt lehet rá számítani

Felhőszakadás miatt elsőfokú riasztást adtak ki az ország jelentős részére; hirtelen lezúduló, nagy mennyiségű csapadékra, viharos szélre és jégre is lehet számítani.

Felkészülési mérkőzésen nyert a KHTK
2016. Július 28. 08:49, csütörtök |

Felkészülési mérkőzésen nyert a KHTK

A szerdai felkészülési mérkőzésen a kiemelt bajnokságban játszó Mercedes KLA U-19- s csapatát fogadta a félegyházi együttes.

Egy teherautó és egy kisbusz ütközött össze Kecskemét és Kiskunfélegyháza között
2016. Július 28. 08:09, csütörtök |

2016. július 28-án 1 óra 11 perc körül az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 102-es kilométer körül eddig tisztázatlan körülmények között egy tehergépjármű és egy kisbusz ütközött össze.

Illegális bevándorlás - tiltakozások a kiskunhalasi befogadóállomáson
2016. Július 28. 07:46, csütörtök |

Illegális bevándorlás - tiltakozások a kiskunhalasi befogadóállomáson

Véget értek a tiltakozások Kiskunhalason, a Szegedi úti befogadóállomáson - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerda este.