2024. április 29, hétfő - Péter

Gyors tanácsok kánikula idejére
2017. Július 08. 09:00, szombat |

Gyors tanácsok kánikula idejére

A nagy hőség hatására a szervezetünkben különböző rendellenességek léphetnek fel. Figyeljünk a vészjelzésekre: fejfájás, rosszullét, szédülés, szapora szívverés, eszméletvesztés.

Hamarosan érkeznek a főutcára a motoros zarándokok
2017. Július 08. 08:57, szombat |

Hamarosan érkeznek a főutcára a motoros zarándokok

Ma (július 08-án) érkeznek 11:30 órakor az Újtemplom elé petőfiszállási zarándoklatukból a motorosok.

Dolgok, amiről azt hitted, nem árt a fogyókúrádnak
2017. Július 08. 08:00, szombat |

Dolgok, amiről azt hitted, nem árt a fogyókúrádnak

Kerekedik a pocak, vastag a comb..., valamit csinálni kéne. Fogyókúrázzunk! De azért egy koktél még belefér, nem? Hát. Sajnos nem! Alattomos kalóriabombák jönnek.

Ma Aratóünnep Kunszálláson!
2017. Július 08. 06:38, szombat |

Ma Aratóünnep Kunszálláson!

Szeretettel várnak minden érdeklődőt a Kunszállási Aratóünnepre ma (július 8-án). 9 órától a Csűrcsavaró Néptáncegyüttes szórakoztatja az érkező vendégeket.

Hőség várható szerdáig
2017. Július 07. 16:15, péntek |

Hőség várható szerdáig

Szerdáig forró nyári napokra kell számítani, 30-35 Celsius fok körüli hőmérséklettel - olvasható a koponyeg.hu előrejelzésében.

Kutyával védekeznek a ragadozók ellen
2017. Július 07. 16:12, péntek |

Kutyával védekeznek a ragadozók ellen

PETŐFISZÁLLÁS | Az alföldi község adott otthont a napokban megrendezett első sarplaninactábornak, melyen pásztorkutyát tenyésztő szakemberek gyűltek össze.

Nyári lazulást szerveznek a lakótelepi szülők
2017. Július 06. 11:15, csütörtök |

Nyári lazulást szerveznek a lakótelepi szülők

Ha unod az otthon ülést és szórakoztató kikapcsolódásra vágysz, szeretettel várnak a Lazulj velünk 4. színes programjaival a Darvas iskola udvarán 2017. augusztus 9-én, szerdán 8-14 óráig.

Pillekönnyű nyári finomságok a főzőklubban
2017. Július 06. 09:22, csütörtök |

Pillekönnyű nyári finomságok a főzőklubban

Nyári hőségben kinek van kedve a nehéz és forró ételekhez? A Tupperware Főzőklub háziasszonyai nagyon jól tudják, hogy ilyenkor kizárólag csak könnyű, hűvös ételekkel arathatnak sikert az étkezőasztalon.

Nyári tábor, ahol nem csak tanulnak, hanem életérzést vesznek át
2017. Július 06. 08:01, csütörtök |

Nyári tábor, ahol nem csak tanulnak, hanem életérzést vesznek át

A tavaly nagy sikernek örvendő Pattanj Palkó népművészeti tábor idén is várja a népzene, néptánc iránt érdeklődő gyermekeket és szüleiket.

Nem kell beküldeniük érettségi bizonyítványukat a felvételizőknek
2017. Július 05. 16:39, szerda |

Nem kell beküldeniük érettségi bizonyítványukat a felvételizőknek

Nem kell beküldeniük az idei felsőoktatási felvételi eljárásban az érettségi bizonyítványukat a felvételi rendszerbe azoknak a jelentkezőknek, akik 2017-ben, a magyar kétszintű rendszerben tettek vizsgát

Előkerültek a bajai bográcsok: kezdődhet a halfieszta
2017. Július 05. 16:02, szerda |

Előkerültek a bajai bográcsok: kezdődhet a halfieszta

Az európai hírű Bajai Halfőző Fesztivál július 6. és 9. között a halászlé mellé számos szórakoztató programot is kínál a helybélieknek és a látogatóknak.

Miniszteri elismerést kapott Csősziné Juhász Ildikó, a félegyházi kórház ápolási igazgatója
2017. Július 05. 15:16, szerda |

Június 30-án vehette át miniszteri elismerését Csősziné Juhász Ildikó, a Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Telephelyének ápolási igazgatója.