2024. április 25, csütörtök - Márk

Interaktív megemlékezés a Költészet Napja alkalmából
2024. Április 12. 16:20, péntek |

Interaktív megemlékezés a Költészet Napja alkalmából

József Attila születésnapjára, a magyar költészet napjára iskolánk hetedikes tanulói készültek. Felkészítő tanáruk Fáber Judit volt.

Vasárnap lesz az április vásár Félegyházán
2024. Április 12. 15:17, péntek |

Vasárnap lesz az április vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. április 14. (vasárnap).

Anyakönyvi hírek
2024. Április 11. 10:39, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

Bajnoki címet szerzett Rekedt-Nagy Zoltán
2024. Április 10. 16:37, szerda |

Bajnoki címet szerzett Rekedt-Nagy Zoltán

A József Attila Sportiskola tanulója Rekedt-Nagy Zoltán a tenisz Országos Kiemelt fiú 12-es teniszversenyen hatalmas sikert ért el!

Forgalomkorlátozás az M5-ös autópályán
2024. Április 10. 15:57, szerda |

Forgalomkorlátozás az M5-ös autópályán

Az M5-ös autópályán, Kiskunfélegyháza térségében délelőtt anyagi kárral járó baleset történt.

Most meglesheti a túzokokat
2024. Április 10. 14:59, szerda |

Most meglesheti a túzokokat

A Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság áprilisban és májusban több „Kora reggeli túzokleső túrát” szervez.

Az eredeti ütemterv szerint halad a Mercedes új kecskeméti gyáregységeinek építése
2024. Április 10. 14:54, szerda |

Az eredeti megállapodás szerinti ütemterv mentén halad a Mercedes új kecskeméti gyáregységeinek építése - közölte a külgazdasági és külügyminiszter hétfőn közösségi média oldalán.

Áprilisi éremeső a Koppányoknál
2024. Április 09. 16:16, kedd |

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra
2024. Április 09. 12:27, kedd |

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.

Évnyitó zarándoklat a Magyar Zarándokúton
2024. Április 09. 08:00, kedd |

Évnyitó zarándoklat a Magyar Zarándokúton

A Magyar Zarándokút évnyitó zarándoklata a tervek szerint ismét tartalmaz majd rendhagyó eseményeket.

Négy új helyszínen mutatják be a vizes élőhelyek természeti értékeit
2024. Április 07. 14:59, vasárnap |

Négy új helyszínen mutatják be a vizes élőhelyek természeti értékeit

A Kolon-tónál oktatóközpont, a szegedi Fehér-tónál és a Vörös-mocsárnál bemutatóhelyek, a Nagyszéksós-tónál információs pont jött lére a vizes élőhelyek természeti értékeinek bemutatására

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek ügyében is
2024. Április 07. 14:54, vasárnap |

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek ügyében is

A Gondosóra program segítség lehet a házi kedvencek, kisállatok számára is – közölte Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a közösségi oldalára vasárnap feltöltött videóban.