2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

Hírek | Helyi

Sakkozóink győztek az előrehozott fordulóban
2015. Szeptember 28. 10:30, hétfő |

A Nemzeti Sakk Csapatbajnokság második fordulóját a vendégcsapat kérésére október negyedike helyett vasárnap (2015.szept. 26.) játszották, melyen hazai siker született: Félegyháza-Csongrád – Gyulai SE 7-5!

Múzeumtúra -  Hódmezővásárhely nevezetességeinek megtekintésére
2015. Szeptember 28. 10:20, hétfő |

Múzeumtúra - Hódmezővásárhely nevezetességeinek megtekintésére

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez 2015. október 3-án, szombaton Hódmezővásárhelyre.

Magyarországon is hat a VW dízelbotránya
2015. Szeptember 27. 19:00, vasárnap |

Amerikában robbant ki, de itthon is hat a Volkswagen dízelbotránya. Egyelőre nincs honnan tájékozódniuk a hazai autótulajdonosoknak.

Szerelmi tanácsok leányoknak nagyanyáinktól
2015. Szeptember 27. 18:00, vasárnap |

Nagyon terjed a Facebookon ez a kis gyűjtemény, a forrását, sajnos nem sikerült kiderítenünk, még az is lehet, hogy egy tréfás kedvű kortársunk írta. De ettől függetlenül is reméljük, vidám perceket szerzünk vele nektek!

Adjunk, vagy ne adjunk hálapénzt?
2015. Szeptember 27. 15:00, vasárnap |

Társadalmi szokást nem lehet büntetőjogilag szankcionálni – ismerte el a Kúria a hálapénzről, amit az új Btk. elvileg tilt. A kormány is letett már a kriminalizálásáról.

Nem volt idő öregedni…
2015. Szeptember 27. 14:39, vasárnap |

90. születésnapján köszöntötte ma (szeptember 27-én) Csányi József polgármester Pálus Elekné Erzsike nénit.

3 megdöbbentő ok, ami infarktushoz vezet
2015. Szeptember 27. 13:00, vasárnap |

Egészségtelen táplálkozás, mozgásszegény élet, stressz. Ezeknél meglepőbb kockázatnövelő tényezők is vannak.

Hétből hét győzelemnél tart a KHTK
2015. Szeptember 27. 12:00, vasárnap |

A megyei I. osztályú bajnokság 7. fordulójában a Kiskunhalas vendégeskedett a KHTK otthonában. A csapatok táblázaton elfoglalt helyezése alapján a félegyháziak voltak a mérkőzés esélyesei.