2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek | Életmód

Sikeres magyar fejlesztésű hatékony és
2015. Május 26. 07:21, kedd |

Sikeres magyar fejlesztésű hatékony és "szelíd" fertőtlenítőszer

Új magyar fejlesztésű "szelíd" fertőtlenítőszert díjazott a svéd kereskedelmi kamara - mondta Noszticzius Zoltán, a Budapesti Műszaki Egyetem professzor emeritusa az M1 aktuális csatornán hétfőn este.

Ha unod az ubisalit - receptek kígyóuborkával
2015. Május 25. 17:00, hétfő |

Ha unod az ubisalit - receptek kígyóuborkával

A finom, lédús, vitaminokban gazdag kígyóuborkáról szinte mindenkinek a „noki-pöri” és a mellé fogyasztott ínycsiklandozó, fokhagymás, tejfölös uborkasaláta jut eszébe.

Kiegyensúlyozott táplálkozás segít a stressz ellen
2015. Május 25. 12:00, hétfő |

Kiegyensúlyozott táplálkozás segít a stressz ellen

Az életünkből nehezen kiiktatható a stressz, ami a táplálkozásunkra is kihathat és gyakran az energia-egyensúlyunk felbomlásához vezet.

Az eddigi legviccesebb, legbájosabb videó az okostelefon-függőségről
2015. Május 25. 11:00, hétfő |

Az eddigi legviccesebb, legbájosabb videó az okostelefon-függőségről

Sokféleképpen felhívták már a figyelmet az okostelefon-függőség veszélyeire. Az alábbi videó egy egészen eredeti megközelítéssel él.

Puffadsz? Kerüld az alábbi ételeket!
2015. Május 24. 19:00, vasárnap |

Puffadsz? Kerüld az alábbi ételeket!

Az ebéd maga volt a tökély, de már megint felpuffasztott valami? Szörnyű érzés, mintha hirtelen egy lufi tekeredett volna a derekad köré, ami csak arra vár, hogy egy óriási tűvel kipukkaszd.

Ne becsüld le a babot
2015. Május 24. 17:00, vasárnap |

Ne becsüld le a babot

Sokan méltatlanul mellőzik az étrendjükből a babot, mondván, hogy puffaszt és gázosít. Ezt a mellékhatását sajnos nem tudjuk megcáfolni, de koránt sem akkora a baj, mint gondoljuk.

Másfél évtizeddel is megrövidítheti életünket a kóros elhízás
2015. Május 24. 10:00, vasárnap |

Másfél évtizeddel is megrövidítheti életünket a kóros elhízás

Az egyik legsúlyosabb népbetegség hazánkban az elhízás, amely számos további betegség okozója lehet.

Itt a szúnyogszezon – itt a szívférgesség!
2015. Május 23. 05:00, szombat |

Itt a szúnyogszezon – itt a szívférgesség!

Emberre is veszélyes lehet a szúnyogok terjesztette betegség kórokozója

Hódíts idén nyáron olívazöldben és marsalában!
2015. Május 21. 15:19, csütörtök |

Hódíts idén nyáron olívazöldben és marsalában!

Ezen a nyáron igazán sokféle stílus közül választhatunk, a közös bennük mégis az, hogy ebben az évben divatba jön a nőies nő!

Hasi zsírpárnák csökkentése - nem csak nőknek!
2015. Május 17. 06:47, vasárnap |

Hasi zsírpárnák csökkentése - nem csak nőknek!

Vészjelző: a derékbőség - A negatív energiamérleg pozitív! - Mi mindenre jó a hastánc? - Négy láb, két kerék - Futás hátrafelé!

A szalonna pozitív hatásai
2015. Május 16. 19:00, szombat |

A szalonna pozitív hatásai

Még hogy a szalonna egészségtelen... Butaság! Számos előnyös tulajdonsága van ennek a háttérbe szorított finomságnak!

Egyre több az érszűkületes fiatal
2015. Május 13. 13:00, szerda |

Egyre több az érszűkületes fiatal

Az artériás érbetegségeket - köztük az érszűkületet- sokan az idősek betegségének gondolják, pedig a probléma korai stádiumait egyre gyakrabban diagnosztizálják a fiatalabbaknál is.