2024. április 28, vasárnap - Valéria

Az ötös lottó nyerőszámai
2024. Április 28. 09:04, vasárnap |

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó
2024. Április 28. 09:02, vasárnap |

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén
2024. Április 28. 08:59, vasárnap |

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben
2024. Április 28. 08:58, vasárnap |

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.

Fonogram-díjátadó: a Zaporozsec, a Carson Coma, Rúzsa Magdi, Pogány Induló és a Góbé is nyert
2024. Április 28. 08:55, vasárnap |

Mások mellett a Zaporozsec, a Carson Coma, Rúzsa Magdi, Pogány Induló, Saya Noé, a Thy Catafalque és a Góbé is Fonogram-díjat kapott a szombaton a budapesti Barabás Villában tartott eseményen.

Orbán Viktor Zugligeten folytatta kampánykörútját
2024. Április 28. 08:51, vasárnap |

Orbán Viktor Zugligeten folytatta kampánykörútját

A Hegyvidék polgármesterével és polgármester-jelöltjével, Pokorni Zoltánnal és Fonti Krisztinával találkozott kampánykörútja következő állomásán Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton

Az év felelős foglalkoztatója a Jánosik Kft.
2024. Április 27. 12:16, szombat |

Az év felelős foglalkoztatója a Jánosik Kft.

Év felelős foglalkoztatója díjat nyert a Jánosik és Társai Kft. a nagyvállalati kategóriában.

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson
2024. Április 27. 08:39, szombat |