2024. május 3, péntek - Tímea

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán
2024. Április 29. 09:22, hétfő |

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom
2024. Április 29. 07:39, hétfő |

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet
2024. Április 29. 07:37, hétfő |

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

Hivatalos meghívásra előre be nem jelentett látogatást kezdett Elon Musk Kínában
2024. Április 29. 06:00, hétfő |

Elon Musk, a Tesla elektromosautó-vállalat vezetője a kínai nemzetközi kereskedelmi tanács meghívására előre be nem jelentett látogatást kezdett vasárnap az ázsiai országban, és találkozik magas rangú kínai vezetőkkel -

Napos, száraz idő várható a jövő első felében

Napos, száraz idő várható a jövő első felében

Napos, száraz, meleg idő várható a hét első felében, május 1-jén a délutáni órákban 24 Celsius-fok körüli csúcshőmérsékletre van kilátás.

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda

Hat pontra faragta hátrányát a Kisvárda

Az utolsó előtti Kisvárda meglepetésre legyőzte vasárnap a második helyért harcoló, vendég Fehérvárt az NB1-ben, ezzel hat pontra faragta hátrányát a tizedik, már bennmaradó helyen álló Újpesttel szemben.

Hírek az Ótemplomból
2024. Április 28. 12:06, vasárnap |

Hírek az Ótemplomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

Hírek a Szent István templomból
2024. Április 28. 09:17, vasárnap |

Hírek a Szent István templomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

Tavaszi zsongás a főtéren
2024. Április 28. 09:13, vasárnap |

Tavaszi zsongás a főtéren

Az ötös lottó nyerőszámai
2024. Április 28. 09:04, vasárnap |

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó
2024. Április 28. 09:02, vasárnap |

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén
2024. Április 28. 08:59, vasárnap |

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.