2024. április 16, kedd - Csongor

Enyhítették a 18 éves zalaegerszegi lány gyilkosának ítéletét
2017. Május 19. 14:38, péntek | Belföld

Enyhítették a 18 éves zalaegerszegi lány gyilkosának ítéletét

Húsz évről tizennyolc év fegyházbüntetésre enyhítette jogerősen a Pécsi Ítélőtábla annak a fiatal férfinak az ítéletét, aki meggyilkolta volt barátnőjét, egy 18 éves gimnazista lányt 2015 áprilisában Zalaegerszegen

Kizuhant egy 17 éves lány a másodikról Zalaegerszegen, nyomoznak az ügyben
2017. Április 21. 09:05, péntek | Kék hírek

Kizuhant egy 17 éves lány a másodikról Zalaegerszegen, nyomoznak az ügyben

Nyomozás indult Zalaegerszegen, miután egy társasház második emeleti erkélyéről az utcára zuhant és életveszélyesen megsérült egy 17 éves lány

Lakástűz miatt ki kellett üríteni egy zalaegerszegi tízemeletes házat
2017. Március 04. 12:14, szombat | Belföld

Lakástűz miatt ki kellett üríteni egy zalaegerszegi tízemeletes házat

Egy embert kórházba vittek, több mint kilencven lakónak pedig ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát szombat hajnalban Zalaegerszegen, miután kigyulladt egy tízemeletes épület legfelső szintjén egy szoba

Két kislányt vett rá, hogy kamera előtt meztelenkedjenek
2017. Február 15. 05:00, szerda | Belföld

Két kislányt vett rá, hogy kamera előtt meztelenkedjenek

Nem jogerősen két év börtönbüntetésre ítélt a Zalaegerszegi Járásbíróság kedden egy férfit, aki két kislányt rávett arra, hogy webkamera előtt meztelenkedjen - közölte a Zalaegerszegi Törvényszék kedden az MTI-vel.

Új szívműtéti eljárást vezettek be a zalaegerszegi kórházban
2017. Február 09. 13:50, csütörtök | Életmód

Új szívműtéti eljárást vezettek be a zalaegerszegi kórházban

Az egyik leggyakoribb veleszületett szívrendellenesség, a bal és a jobb pitvar közötti nyitott sövényt katéteres beavatkozással is korrigálni tudják már a Zala Megyei Szent Rafael Kórházban

Iskoláknál árulta a saját maga által kotyvasztott drogot
2017. Január 11. 05:02, szerda | Kék hírek

Iskoláknál árulta a saját maga által kotyvasztott drogot

Jogerősen egy év tíz hónap börtönbüntetésre ítélte a Zalaegerszegi Törvényszék kedden azt a 26 éves férfit, aki körömlakklemosóval és hígítóval kevert drogokat árusított,

Sodrófával pénzt rabolt, mehet a fegyházba
2016. November 19. 05:20, szombat | Kék hírek

Sodrófával pénzt rabolt, mehet a fegyházba

Jogerősen öt év fegyházbüntetést kapott egy 25 éves férfi, aki fiatalkorú társával tavaly decemberben sodrófával fenyegetőzve rabolta ki a szentpéterúri kocsma pultosát

Mozgássérült nőt raboltak ki fiatalok Zalaegerszegen
2016. Október 04. 14:38, kedd | Kék hírek

Mozgássérült nőt raboltak ki fiatalok Zalaegerszegen

Őrizetbe vettek Zalaegerszegen három fiatalt, aki feldöntött egy elektromos kerekesszékben ülő mozgássérült asszonyt, hogy elrabolja a táskáját - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.

Lezuhant egy sárkányrepülő Zalaegerszegnél, két ember meghalt
2016. Július 10. 05:00, vasárnap | Belföld

Lezuhant egy sárkányrepülő Zalaegerszegnél, két ember meghalt

Két ember életét veszítette, amikor lezuhant egy sárkányrepülő Zalaegerszeg közelében, Ebergénynél szombaton - közölte a zalai rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel szombaton.

Számszeríjjal ölte meg szomszédja kutyáját egy rendőr
2016. Február 23. 07:56, kedd | Belföld

Számszeríjjal ölte meg szomszédja kutyáját egy rendőr

Számszeríjjal lelőtte szomszédja kutyáját egy zalaegerszegi rendőr, az állat tetemét zsákba tette és a város szélén kidobta - közölte hétfőn a Zalai Hírlap internetes oldala.

2012. Május 18. 14:13, péntek | Kék hírek

Robbanás a Mol zalaegerszegi olajfinomítójában

Éppen bitumennel töltöttek fel egy ezer köbméteres tartályt, amikor annak teteje megrepedt a zalaegerszegi olajfinomítóban, az üzemzavar ellenére a létesítmény teljes kapacitással működik.

2012. Március 18. 14:05, vasárnap | Belföld

Adórekord Zalaegerszegen

Elsősorban az exportra termelő helyi vállalkozásoknak köszönhető, hogy az elmúlt évben rekordösszegű, mintegy négymilliárd forintos iparűzésiadó-bevételt (ipa) ért el Zalaegerszeg.