2024. április 18, csütörtök - Andrea

Forgalomkorlátozások a Városalapítók Hete rendezvények alatt
2019. Május 13. 16:34, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozások a Városalapítók Hete rendezvények alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a Városalapítók Hete miatt a következő lezárásokra számíthatnak:

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző
2018. Május 30. 19:38, szerda | Helyi sport

Szabó Szonja a legtechnikásabb versenyző

Az elmúlt szombaton újra benépesült a Városi Sportcsarnok.

Városalapítók Kupa sakkverseny
2018. Május 28. 15:03, hétfő | Helyi sport

Városalapítók Kupa sakkverseny

A „Városalapítók Hete” rendezvény-sorozat immár hagyományos eseménye egy nemzetközi sakkverseny is, melyre 2018. május 26-án, szombaton került sor a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Városunk elismerte munkájukat
2018. Május 27. 21:38, vasárnap | Helyi

Városunk elismerte munkájukat

Ma (május 27-én) a Városalapítók Hete alkalmából megrendezett ünnepi képviselő-testületi ülésen vették át oklevelüket mindazok, akik az elmúlt időszakban kiemelkedő munkát végeztek városunkban.

Már péntek este pezsgett a városközpont
2018. Május 26. 08:15, szombat | Helyi

Már péntek este pezsgett a városközpont

Az ünnepélyes megnyitót megelőzően is már sokan ellátogattak a városközpontba május 25-én és kíváncsiskodva nézelődtek a téren felállított sátrak között.

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál – 2018
2018. Április 30. 09:01, hétfő | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál – 2018

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szeretettel hív mindenkit a 2018. május 17-e és 27-e között rendezendő Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztiválra és a Városi Gyermeknapi rendezvényeire.

Átadásra kerültek a városi elismerések
2017. Május 22. 11:00, hétfő | Helyi

Átadásra kerültek a városi elismerések

Évről – évre a Városlapítók Hete alkalmából megtartott ünnepi képviselő testületi ülésen kerülnek átadásra a városi elismerések.

Óriási az érdeklődés minden programra
2017. Május 21. 09:00, vasárnap | Helyi

Óriási az érdeklődés minden programra

Látnivalóban, programokban bővelkedik idén is a Városalapítók Hetének rendezvénysorozata, melynek ünnepélyes megnyitóján május 20-án a Béke téri színpadon Csányi József polgármester szólt a megjelentekhez.

Városalapítók-napi forgalom korlátozások
2017. Május 10. 09:27, szerda | Helyi

Városalapítók-napi forgalom korlátozások

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy a Városalapítók Hete rendezvénysorozat biztosítása érdekében:

Forgalomkorlátozások májusban
2017. Május 08. 20:37, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozások májusban

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy a város egyes közterület szakaszai lezárásra fognak kerülni a felsorolt időpontokban: