2024. április 16, kedd - Csongor

Hamarosan vádat emelhetnek a dunai hajóbaleset ügyében
2019. Október 26. 16:02, szombat | Belföld

Hamarosan vádat emelhetnek a dunai hajóbaleset ügyében

Befejezték a nyomozást a dunai hajóbaleset ügyében, hamarosan vádat emelhetnek - közölte a Fővárosi Törvényszék péntek éjszaka az MTI-vel.

Szexuális kényszerítés miatt emeltek vádat egy férfi ellen Pécsen
2019. Október 24. 10:58, csütörtök | Kék hírek

Szexuális kényszerítés miatt emeltek vádat egy férfi ellen Pécsen

Szexuális kényszerítés miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki fényképekkel zsarolt egy társkereső oldalon megismert nőt - közölte a Baranya megyei főügyész csütörtökön az MTI-vel.

Alvó fiút rúgott fejbe egy gyermekfelügyelő Nagykanizsán
2019. Október 17. 05:01, csütörtök | Kék hírek

Alvó fiút rúgott fejbe egy gyermekfelügyelő Nagykanizsán

Garázdaság miatt emeltek vádat egy gyermekfelügyelő ellen, aki a nagykanizsai javítóintézetben fejbe rúgott egy alvó fiút, kollégája figyelmeztetésére pedig törni-zúzni kezdett.

Ittasan házra zuhant egy siklóernyős, vádat emelnek ellene
2019. Október 15. 16:09, kedd | Belföld

Ittasan házra zuhant egy siklóernyős, vádat emelnek ellene

Vádat emelt a Gyulai Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki ittasan vezette motoros siklóernyőjét, és azzal egy családi ház udvarára zuhant – tájékoztatta kedden közleményben a Békés Megyei Főügyészség az MTI-t.

Vádat emeltek egy érkező vonattal szemben szerelvényt elindító vasutas ellen
2019. Október 15. 05:00, kedd | Belföld

Vádat emeltek egy érkező vonattal szemben szerelvényt elindító vasutas ellen

A vasúti közlekedés gondatlan veszélyeztetése miatt emeltek vádat Zalaegerszegen egy vasutas ellen, aki tavaly decemberben figyelmetlenségből egy vonattal szemben indított el egy szerelvényt, de ütközés nem történt

Busszal ütközött, tizenegyen megsérültek
2019. Október 13. 16:02, vasárnap | Kék hírek

Busszal ütközött, tizenegyen megsérültek

Tizenegyen sérültek meg abban a balesetben, amelynek vizsgálatát befejezte a Tatabányai Rendőrkapitányság.

Több mint 40 településen nem volt szolgáltatás a nógrádi kábeltolvajok miatt
2019. Október 12. 05:00, szombat | Kék hírek

Több mint 40 településen nem volt szolgáltatás a nógrádi kábeltolvajok miatt

Közérdekű üzem működésének megzavarása miatt emelt vádat a Balassagyarmati Járási Ügyészség négy férfi ellen, akik informatikai kábeleket loptak Salgótarjánban,

Megszöktek a javítóintézetből, majd autót loptak fiatalok Zalában
2019. Október 09. 05:00, szerda | Belföld

Megszöktek a javítóintézetből, majd autót loptak fiatalok Zalában

Már többszörösen büntetett 16 és 19 éves fiatal ellen emeltek vádat Zalában, miután megszöktek a nagykanizsai javítóintézetből, autót loptak, illetve buszból és kukásautóból pénzt és üzemanyagot próbáltak lopni

Hosszú fegyházbüntetésre ítélték a nyéstai emberölés minden vádlottját
2019. Október 08. 15:02, kedd | Belföld

Hosszú fegyházbüntetésre ítélték a nyéstai emberölés minden vádlottját

Tizenkét és húsz év közötti szabadságvesztésre ítélték első fokon a nyéstai emberölés vádlottjait, akik vascsővel vertek halálra egy idős asszonyt – tájékoztatta a Miskolci Törvényszék kedden az MTI-t.

Brutális módon ölhette meg szüleit egy nő élettársával
2019. Október 08. 09:58, kedd | Belföld

Brutális módon ölhette meg szüleit egy nő élettársával

Vádat emeltek egy hódmezővásárhelyi nő és élettársa ellen az asszony szüleinek brutális meggyilkolása miatt - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.

Folytatódik a várpalotai súlyos hintabaleset ügye
2019. Október 04. 16:03, péntek | Belföld

Folytatódik a várpalotai súlyos hintabaleset ügye

Vádemelési javaslattal továbbította az ügyészségnek a nyomozati anyagokat a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság, miután befejezte az ügy vizsgálatát.

Puccsnak minősítette az őt fenyegető alkotmányos vádemelési eljárást Trump
2019. Október 02. 06:41, szerda | Külföld

Puccsnak minősítette az őt fenyegető alkotmányos vádemelési eljárást Trump

Donald Trump amerikai elnök puccsnak minősítette az őt fenyegető alkotmányos vádemelési eljárást egy héttel azután, hogy a demokrata többségű képviselőház elkezdte az eljárással kapcsolatos vizsgálatokat.