2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Letörte a rendszámtáblát, megrongálta a tükröt és a szélvédőt
2013. Augusztus 21. 19:57, szerda | Helyi

Letörte a rendszámtáblát, megrongálta a tükröt és a szélvédőt

Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség egy kiskunfélegyházi férfi ellen.

Szidalmazás súlyos következményekkel
2013. Augusztus 16. 09:30, péntek | Helyi

Szidalmazás súlyos következményekkel

Vádemelési javaslattal fejezték be az eljárást az ellen a 43 éves kiskunfélegyházi férfi ellen, aki súlyosan bántalmazott egy 40 éves férfit.

Félre akarta vezetni a biztosítót
2013. Augusztus 12. 11:16, hétfő | Helyi

Félre akarta vezetni a biztosítót

Vádemelési javaslatot tesz a rendőrség az ellen az 56 éves kiskunfélegyházi nő ellen, aki több alkalommal biztosítókat akart félrevezetni és így pénzhez jutni

2012. Május 20. 14:13, vasárnap | Bulvár

Gyanúsítottként idézték be Zalatnay Cinit

Zalatnay Saroltát még az ág is húzza, mióta annak idején jogerősen elítélték és letöltötte kétéves börtönbüntetését.

2012. Március 21. 07:15, szerda | Kék hírek

Soknak találta a büntetését a mágocsi emberrabló

Négy év fegyházbüntetésre ítélt nem jogerősen a Szekszárdi Törvényszék kedden egy mágocsi férfit, akit emberrablással vádol az ügyészség – tájékoztatta a törvényszék büntető kollégiumának vezetője az MTI-t.

2012. Március 14. 14:17, szerda | Kék hírek

Rendőr segítette a futtatót

Hivatalos személy által kötelességszegéssel elkövetett vesztegetés és más bűncselekmények miatt emelt vádat a Kaposvári Nyomozó Ügyészség egy rendőr ellen.

2012. Március 06. 14:23, kedd | Bulvár

Egyre keményebb a vád Gáspár Győző ellen

Az eredeti vádban szereplőnél nagyobb adóhiány mutatható ki Gáspár Győző és társai adócsaládi ügyében, ezért az ügyészség kiterjesztette a vádat.

2012. Február 23. 07:15, csütörtök | Kék hírek

Két év börtön csalás miatt

Csalás bűntette és a számviteli fegyelem megsértése miatt két év tíz hónap letöltendő börtönbüntetésre ítélte a Szombathelyi Törvényszék Milos Attilát, a szombathelyi székhelyű M És M Transport Kft. volt ügyvezetőjét.

2012. Február 08. 07:50, szerda | Külföld

Súlyos vád Nagy-Britannia ellen

Az Atlanti-óceán déli részének militarizálásával vádolta meg az argentin elnök kedden Nagy-Britanniát, és közölte:

2012. Január 20. 21:40, péntek | Kék hírek

Vesztegetés miatt emelt vádat tizenegy nőgyógyász és két szülésznő ellen az ügyészség

Vesztegetés miatt vádat emelt az Állami Egészségügyi Központ tizenegy nőgyógyász szakorvosa és két szülésznője ellen a Fővárosi Főügyészség - értesült az MTI Hírcentrum.

2011. Október 31. 07:37, hétfő | Kék hírek

Bíróság előtt a játékpisztolyos rabló

Novemberben kezdődik a Pest Megyei Bíróságon annak a férfinek a pere, aki egy játékpisztollyal rabolt ki több élelmiszerüzletet, majd takarékszövetkezetet.

2011. Október 29. 14:29, szombat | Kék hírek

Százmilliókat vághattak zsebre a korrupt parkolóőrök

Monstre per készülődik a Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft. (BÖP) parkolóőreinek korrupciós ügyében – írja a Magyar Nemzet.