2024. április 19, péntek - Emma

A késői vacsora és a reggeli kihagyása rontja a szívroham utáni felépülés esélyét
2019. Április 19. 12:51, péntek | Életmód

A késői vacsora és a reggeli kihagyása négy-ötszörösére növeli a halál, egy újabb szívroham vagy az angina pectoris nevű mellkasi fájdalom esélyét a szívinfarktuson átesetteknél a kórház elhagyását követő 30 napban

Elképesztő, de így szoktunk vacsorázni
2019. Április 13. 14:00, szombat | Helyi

Elképesztő, de így szoktunk vacsorázni

A vacsorához ülő családok a közös étkezésre szánt idő felében telefonnal, tablettel, tévével vagy más dolgokkal foglalkoznak ahelyett, hogy az együttlétre koncentrálnának...

Évadzáró Lovasbál
2018. November 19. 16:28, hétfő | Helyi

Évadzáró Lovasbál

A Kiskunfélegyházi Lovas Klub Sportegyesület sok szeretettel meghívja Önt és kedves családját az egyesület Évadzáró Lovasbáljára 2018. december 1-én, szombaton 18 órától a Csillag Vendéglőbe.

Bekötött szemmel vacsoráztak
2018. Szeptember 28. 13:05, péntek | Helyi

Bekötött szemmel vacsoráztak

Bekötött szemmel, teljes sötétségben kellett a vacsorájukat elfogyasztaniuk azoknak a kiskunfélegyházi középiskolásoknak, akik részt vettek csütörtökön az úgynevezett láthatatlan vacsorán a Desperado Étteremben.

Ételek, melyeket ne együnk este
2017. December 30. 16:00, szombat | Helyi

Ételek, melyeket ne együnk este

Ha hajlamosak vagyunk az alvászavarokra, vagy egyszerűen csak szeretnénk biztosak lenni abban, hogy másnap reggel tökéletesen kipihenten ébredünk, érdemes odafigyelni arra, hogy mit eszünk lefekvés előtt.

Mikulás Party
2017. November 14. 17:35, kedd | Helyi

Mikulás Party

A József Attila Általános Iskola Szülői Közössége és Nevelőtestülete az idén is megrendezi a hagyományos jótékonysági bálját.

Felnőttkorban se feledkezzünk meg a tízórairól és az uzsonnáról
2017. November 05. 15:00, vasárnap | Helyi

Felnőttkorban se feledkezzünk meg a tízórairól és az uzsonnáról

Óvodás, talán még kisiskolás korban is zömmel szerepel az étrendben a tízórai és az uzsonna.

Jótékonysági est az árva kutyákért
2017. Május 08. 20:24, hétfő | Helyi

Jótékonysági est az árva kutyákért

Jótékonysági estet szervez az árva kutyákért a Fido Bácsi Alapítvány május 13-án, szombaton 19 órakor a kiskunfélegyházi Vállalkozók Ipartestület székházában.

Vőfély-Zenész találkozó Kiskunfélegyházán
2017. Január 02. 18:49, hétfő | Helyi

Vőfély-Zenész találkozó Kiskunfélegyházán

A nagy sikerre való tekintettel Kiskunfélegyházán Jótékony célú Vőfély-Zenész Találkozó lesz 2017. február 25-én.

Ünnepeltek a nyugdíjasok
2016. December 21. 09:47, szerda | Helyi

Ünnepeltek a nyugdíjasok

Évzáró karácsonyi programját tartotta a 2016. december 12-én a volt Lenin Mg. Tsz Nyugdíjas Klub, melynek a Szakmaközi Művelődési Ház adott otthont

Idén is megrendezik a népszerű Mezgés Bált
2016. November 11. 09:11, péntek | Helyi

Idén is megrendezik a népszerű Mezgés Bált

2016. november 25-én (pénteken), 19 órai kezdettel, idén is megrendezésre kerül a nagy népszerűségnek örvendő alapítványi MEZGÉS BÁL.

Jótékonysági bált rendez a József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményének Szülői Közössége
2016. November 08. 09:43, kedd | Helyi

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményének Szülői Közössége 2016. november 19-én 19 órai kezdettel rendezi hagyományos JÓTÉKONYSÁGI BÁLJÁT.