2024. április 25, csütörtök - Márk

Tolvajokat keres a kiskunfélegyházi rendőrség
2017. Január 10. 09:39, kedd | Helyi

Tolvajokat keres a kiskunfélegyházi rendőrség

A rendőrség a lakosság segítségét kéri az ismeretlen személyek beazonosításában.

Csökkentik a baromfihús és a tojás árát az üzletláncok januártól
2016. December 30. 11:25, péntek | Belföld

Csökkentik a baromfihús és a tojás árát az üzletláncok januártól

A január 1-jétől hatályba lépő élelmiszeráfa-csökkentés hatását minden az MTI által megkérdezett élelmiszerlánc továbbadja a vásárlóknak, de egyes cégek ezt meghaladó mértékben is mérséklik a baromfitermékek árát.

Elindult az év legforgalmasabb hete az üzletekben
2016. December 17. 09:04, szombat | Belföld

Elindult az év legforgalmasabb hete az üzletekben

A karácsony előtti hét az év legerősebb időszaka az üzletekben, az arany hétvégén és a következő napokban a kereskedők az eddiginél is nagyobb forgalomra számíthatnak az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) szerint.

Egyre több üzlet csatlakozik a Black Friday akcióhoz
2016. November 24. 07:25, csütörtök | Belföld

Egyre több üzlet csatlakozik a Black Friday akcióhoz

Egyre több üzlet csatlakozik ugyan Magyarországon is a fekete péntekhez, a részt vevő hazai boltokról azonban nincs országos összesítés,

Vasárnapi pihenőnap - döntsék el az emberek, mit szeretnének
2016. Április 08. 05:00, péntek | Belföld

Vasárnapi pihenőnap - döntsék el az emberek, mit szeretnének

A kormány tiszteletben tartja a Kúria döntését a vasárnapi pihenőnappal kapcsolatos népszavazásról, döntsék el az emberek, mit szeretnének - mondta a kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.

A jövő héttől négy vasárnapon át nyitva tarthatnak az üzletek
2015. November 22. 09:53, vasárnap | Belföld

A jövő héttől négy vasárnapon át nyitva tarthatnak az üzletek

Nyitva tarthatnak az üzletek a négy adventi vasárnapon, november 29-én, valamint december 6-án, 13-án és 20-án.

Business Network International (BNI)- KECSKEMÉTEN IS!
2015. Augusztus 10. 09:03, hétfő | Helyi

Business Network International (BNI)- KECSKEMÉTEN IS!

Augusztus 7-én elindult Bács-Kiskun megye új BNI-csoportja: ezzel a kecskeméti üzleti kör is a világ legnagyobb, tudatos üzleti kapcsolatépítéssel foglalkozó szervezetének része lett!

Eurómilliárdokat mozgat meg az embercsempészet
2015. Augusztus 10. 05:22, hétfő | Belföld

Eurómilliárdokat mozgat meg az embercsempészet

Az ezredforduló óta annyi bevételük volt az embercsempészeknek, amennyiből három évig lehetne finanszírozni a teljes magyar nyugdíjrendszert.

Félegyházi vállalkozók a Business Network International vérkeringésében
2015. Augusztus 04. 14:10, kedd | Helyi

Félegyházi vállalkozók a Business Network International vérkeringésében

Augusztus 7-én hivatalosan is elindul Bács-Kiskun megye új BNI-csoportja. A nyitónap Kecskeméten nyílt esemény lesz, melyen bármilyen érdeklődő vállalkozó részt vehet.

8 millió doboz levegőt adott el.
2013. Szeptember 08. 13:00, vasárnap | Külföld

8 millió doboz levegőt adott el.

Chen Guangbio úgy döntött, hogy pénzre váltja a helyiek elemi szükségletét, a minőségi légzést.

2012. Május 23. 07:07, szerda | Belföld

Emelkedtek az élelmiszerboltok árai

A magyarországi élelmiszer-kiskereskedelem átlagárai 6 százalékkal emelkedtek az idei első negyedévben, a tavalyi hasonló időszakhoz viszonyítva.

2012. Április 27. 14:09, péntek | Belföld

Bezárathatják a vásárlókat megkárosító multik üzleteit

A jövőben rendszeres lesz az áruházláncok fogyasztóvédelmi ellenőrzése a fővárosban – írja a Magyar Nemzet.