2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az Okmányiroda átmenetileg az Innovációs Központba költözött
2015. Június 29. 10:55, hétfő | Helyi

Az Okmányiroda átmenetileg az Innovációs Központba költözött

2015. június 29-étől az Okmányiroda átmenetileg (a kormányablak kialakításáig) az Innovációs Központban (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 2. szám) fogadja az Tisztelt Ügyfeleket.

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál
2015. Június 25. 16:07, csütörtök | Helyi

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Köztisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2015. július 1-jén (szerdán) szünetel.

Tájékoztatás okmányirodai költözésről és nyitva tartásról
2015. Június 20. 12:47, szombat | Helyi

Tájékoztatás okmányirodai költözésről és nyitva tartásról

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy az Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Okmányirodai Osztály ügyfélfogadási rendje változik 2015. június 29-től.

Ügyfélfogadási szüneteltetés a Földhivatalban
2015. Április 23. 16:05, csütörtök | Helyi

Ügyfélfogadási szüneteltetés a Földhivatalban

Az országos átállás miatt 2015. április 29. és 2015. május 4. közötti időszakban a földhivatali adatbázisok sem elektronikus úton a TakarNet országos hálózatáról sem helyben nem lesznek elérhetőek!

2012. Május 15. 14:03, kedd | Belföld

Hosszabbított ügyfélfogadás az adóhivatalnál

A személyi jövedelemadó-bevallás beadásának megkönnyítése érdekében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal központi ügyfélszolgálatain az alábbi rendkívüli, meghosszabbított ügyfélfogadási időben áll az adózók rendelkezésére.

2011. Október 30. 07:25, vasárnap | Belföld

Népszámlálás: november 8-ig meghosszabbodott a határidő

Novemberben még nyolc napig jelentkezhetnek a polgármesteri hivatalokban a népszámlálási kérdőívek kitöltésére azok, akiket hétfő éjfélig nem kerestek fel a számlálóbiztosok.