2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2020. Július 06. 11:28, hétfő | Helyi

Nyári igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja a lakosságot, hogy igazgatási szünetet tartanak július 27-én, hétfőtől augusztus 7-én, péntekig. Az igazgatási szünet alatt az ügyfélfogadás szünetel.

Csak időponttal rendelkezőket fogadnak a kormányablakok és okmányirodák
2020. Március 18. 12:57, szerda | Belföld

Csak időponttal rendelkezőket fogadnak a kormányablakok és okmányirodák

Szerdától csak időponttal rendelkező ügyfeleket fogadnak a kormányablakok, okmányirodák és más kormányhivatali ügyfélszolgálatok, a mobilizált kormányablak ügyfélszolgálatok ügyfélfogadása határozatlan ideig szünetel

Hulladékszállítással kapcsolatos ügyfélfogadási információ
2020. Március 14. 18:30, szombat | Helyi

Hulladékszállítással kapcsolatos ügyfélfogadási információ

Az FBH-NP Nonprofit Kft. (hulladékszállítási cég) ezúton tájékoztatja ügyfeleit.

2019. Július 12. 08:39, péntek | Helyi

Nyári igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja a lakosságot, hogy igazgatási szünetet tart július 22-én, hétfőtől augusztus 2-án, péntekig. A két hét alatt szünetel az ügyfélfogadás.

Változás a kiskunfélegyházi NAV-ablakban
2019. Július 01. 08:57, hétfő | Helyi

Változás a kiskunfélegyházi NAV-ablakban

A kiskunfélegyházi kormányablak informatikai üzemszünete miatt a NAV-ablakban (Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1.) 2019. július 2-án, kedden az ügyfélfogadás szünetel.

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalban
2019. Június 25. 16:46, kedd | Helyi

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Tájékoztatjuk tisztelt ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2019. július 1-jén (hétfőn) szünetel.

Július 2-án szünetel az ügyfélfogadás
2019. Június 17. 10:54, hétfő | Helyi

Július 2-án szünetel az ügyfélfogadás

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Kormányablak Osztálya értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy 2019. július 2-án, kedden karbantartás miatt szünetel az ügyfélfogadás a Kiskunfélegyházi Kormányablakban.

2018. November 23. 20:10, péntek | Helyi

Tájékoztatás a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásának változásáról

A 2018. évi igazgatási szünet (december 27-28.) és karácsonyi időszakot érintő (december 24. és december 31.) munkarend változások.

Szünetel az ügyfélfogadás
2018. November 16. 12:38, péntek | Helyi

Szünetel az ügyfélfogadás

Tisztelt Ügyfelek!

2018. Október 12. 13:26, péntek | Helyi

Tájékoztatás a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásának változásáról

A 2018. október 23-i nemzeti ünnep és 2018. november 1. Mindenszentek ünnepe kapcsán az alábbiak szerint változik a Polgármesteri Hivatal nyitva tartása és ügyfélfogadási rendje:

Ügyfélfogadási szünet a Földhivatalban
2018. Szeptember 06. 08:43, csütörtök | Helyi

Ügyfélfogadási szünet a Földhivatalban

Ezúton tájékoztatom a Tisztelt Ügyfeleket, hogy a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Földhivatali Osztályán 2018. szeptember 6-án, csütörtökön áramszünet miatt az ügyfélfogadás szünetel.

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásának változásáról
2018. Március 09. 08:12, péntek | Helyi

Tájékoztató a Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásának változásáról

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a 2018. március 15-i nemzeti ünnep kapcsán az alábbiak szerint változik a Polgármesteri Hivatal nyitva tartása és ügyfélfogadási rendje: