2024. április 25, csütörtök - Márk

Az adategyeztetés október 31-i határidejére hívja fel a figyelmet az MNB
2019. Szeptember 18. 14:03, szerda | Belföld

Az adategyeztetés október 31-i határidejére hívja fel a figyelmet az MNB

Október 31-ig kell adataikat egyeztetniük azoknak a banki, biztosítói, nyugdíjpénztári ügyfeleknek, akiket erről szolgáltatójuk értesített;

Át kell világítaniuk az ügyfeleiket a bankoknak
2019. Március 12. 11:04, kedd | Belföld

Át kell világítaniuk az ügyfeleiket a bankoknak

A pénzmosás elleni törvény előírása szerint a pénzintézeteknek június 26-áig át kell világítaniuk az ügyfeleiket – mondta a Magyar Nemzeti Bank (MNB) felügyeleti szóvivője az M1-en kedden.

Nagyobb biztonságban érezhetik magukat az utazási irodák ügyfelei júliustól
2018. Június 04. 09:22, hétfő | Belföld

Nagyobb biztonságban érezhetik magukat az utazási irodák ügyfelei júliustól

Július 1-től nagyobb biztonságban érezhetik magukat az utazási irodák ügyfelei, két pillérre bomlik az utazásszervezők kötelező vagyoni biztosítéka,

Nem a NAV kér személyes adatot telefonon!
2017. Július 21. 09:23, péntek | Helyi

Nem a NAV kér személyes adatot telefonon!

Egy adózó bejelentése szerint valaki a Nemzeti Adó- és Vámhivatal nevében telefonál és bankszámla-adatokat kér.

Elsikkasztott 55 milliót ügyfelei pénzéből egy szegedi ügyvéd
2017. Január 27. 11:03, péntek | Belföld

Elsikkasztott 55 milliót ügyfelei pénzéből egy szegedi ügyvéd

Vádat emeltek egy szegedi ügyvéddel szemben, aki tizenegy ügyfelének mintegy 55 millió forintját sikkasztotta el - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője pénteken az MTI-t.

Tájékoztató a 2016. évi téli igazgatási szünetről és az ügyfélfogadásról
2016. December 16. 13:28, péntek | Helyi

Tájékoztató a 2016. évi téli igazgatási szünetről és az ügyfélfogadásról

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban 2016. december 23. (péntek) napjától 2016. december 30. (péntek) napjáig igazgatási szünetet tartunk.

Átalakítás miatt csúszik a számlázás
2016. Augusztus 20. 07:26, szombat | Helyi

Átalakítás miatt csúszik a számlázás

A FBH-NP Nonprofit Kft. értesíti a kedves Ügyfeleit, hogy a 2016. 2. negyedévi számlák elkészítése és megküldése a korábban megszokottól később történik meg a napokban.

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT
2016. Augusztus 05. 08:30, péntek | Helyi

ÁRAMSZÜNET MIATT ÜGYFÉLFOGADÁS KORLÁTOZOTT

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban 2016. augusztus 5-én, pénteken ÁRAMSZÜNET miatt az érdemi ügyintézés nem lehetséges.

Önt is hívták már erről a különös számról?
2016. Március 09. 17:21, szerda | Helyi

Önt is hívták már erről a különös számról?

Megszaporodtak a Comore-szigetekről érkező hívások Magyarországon. A telefon éppen csak megcsörren, a csalók pedig arra számítanak, hogy visszahívjuk őket.

Tudnivalók az adófolyószámla-kivonatokról
2015. Szeptember 21. 13:38, hétfő | Helyi

Tudnivalók az adófolyószámla-kivonatokról

A Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV) október végéig több mint másfél millióan kapnak értesítést a hivatalnál nyilván tartott folyószámlájuk 2014 végi egyenlegéről.

Az Okmányiroda átmenetileg az Innovációs Központba költözött
2015. Június 29. 10:55, hétfő | Helyi

Az Okmányiroda átmenetileg az Innovációs Központba költözött

2015. június 29-étől az Okmányiroda átmenetileg (a kormányablak kialakításáig) az Innovációs Központban (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 2. szám) fogadja az Tisztelt Ügyfeleket.

Banki elszámolás - Hamarosan itt a forinthitelek elszámolásának fordulónapja
2015. Június 26. 08:36, péntek | Belföld

Banki elszámolás - Hamarosan itt a forinthitelek elszámolásának fordulónapja

Újabb fontos fordulónap jön a banki elszámolások folyamatában, a forinthitelek és a valódi devizahitelek esetében ugyanis június 30-i fordulónappal kell elszámolniuk a pénzügyi intézményeknek.