2024. április 19, péntek - Emma

Feleséggyilkosság miatt emelt vádat a komáromi főügyészség
2016. Augusztus 10. 10:38, szerda | Kék hírek

Feleséggyilkosság miatt emelt vádat a komáromi főügyészség

Felesége megölése miatt emeltek vádat egy 45 éves férfi ellen - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség szerdán az MTI-vel.

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen
2015. December 07. 07:41, hétfő | Belföld

ÁSZ-feljelentés alapján nyomoznak egy párt ellen

Eddig 29 gyanúsítottat hallgattak ki annak a nyomozásnak a során, amelyet az Állami Számvevőszék (ÁSZ) feljelentése alapján rendelt el a nyíregyházi ügyészség egy párttal szemben

Ügyészségi nyomozás indult a révfülöpi kilakoltatás miatt
2013. Szeptember 28. 08:55, szombat | Belföld

Ügyészségi nyomozás indult a révfülöpi kilakoltatás miatt

2012. Május 16. 14:13, szerda | Kék hírek

Hatalmas bűnszervezet az adóhatóságnál

Hetvenhárom gyanúsítottja van az adóhivatal legnagyobb vesztegetési ügyének – írja a Magyar Nemzet.

2012. Május 10. 07:15, csütörtök | Kék hírek

Tíz éve történt a móri bankrablás

Tíz évvel ezelőtt követték el a legtöbb áldozatot követelő magyarországi bankrablást Móron, az Erste Bank fiókjában; két fegyveres nyolc embert gyilkolt meg.

2012. Január 20. 21:40, péntek | Kék hírek

Vesztegetés miatt emelt vádat tizenegy nőgyógyász és két szülésznő ellen az ügyészség

Vesztegetés miatt vádat emelt az Állami Egészségügyi Központ tizenegy nőgyógyász szakorvosa és két szülésznője ellen a Fővárosi Főügyészség - értesült az MTI Hírcentrum.

2011. Október 27. 14:37, csütörtök | Kék hírek

Csempészeket kerestek - rendőröket fogtak

Hét határrendészt vett őrizetbe a Nyíregyházi Nyomozó Ügyészség; a gyanú szerint a rendőrök pénzért cserében segítettek egy több mint húsztagú cigarettacsempész-bandának - írta csütörtöki számában a Kelet-Magyarország.

2011. Október 08. 07:33, szombat | Kék hírek

Egymilliárddal csapolták meg a MÁV-ot

Az ügyészség szerint több mint 1 milliárd forint vagyoni hátrányt okozott a MÁV-nak három volt alkalmazott.

2011. Október 07. 07:29, péntek | Kék hírek

2,5 milliárdos kárt okozott a Négy Mancs?

A Hungerit Zrt. keresetet nyújtott be a Fővárosi Bíróságra a Négy Mancs alapítvány, és azok elnöke ellen jó hírnévhez fűződő jogainak sérelme, kártérítés, illetve eltiltás iránt - közölte a cég csütörtökön az MTI-vel.