2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Ismeretlenek felgyújtották a volt ukrán jegybankelnök családi házát
2019. Szeptember 17. 16:09, kedd | Külföld

Ismeretlenek felgyújtották a volt ukrán jegybankelnök családi házát

Ismeretlenek keddre virradóra felgyújtották Valerija Hontarjeva, az ukrán jegybank volt elnöke családjának házát a Kijev mellett lévő Horenicsi településen.

Vádat emeltek a kosdi férfi ellen, akinek kisfia tűz áldozata lett
2019. Szeptember 16. 10:53, hétfő | Belföld

Vádat emeltek a kosdi férfi ellen, akinek kisfia tűz áldozata lett

Gondatlanságból elkövetett emberölés miatt emelt vádat a Pest Megyei Főügyészség azzal a férfival szemben, akinek „óvatlansága miatt” tűz ütött ki egy kosdi ház melléképületében, amelyben kisgyermeke életét vesztette

Eloltották a Sárszentmihályon égő ötszáz körbálát
2019. Szeptember 16. 06:16, hétfő | Kék hírek

Eloltották a Sárszentmihályon égő ötszáz körbálát

Eloltották a tűzoltók a Sárszentmihályon égő körbálák lángjait - közölte vasárnap este az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

Egyetlen áldozat sem élhette túl  dél-kaliforniai hajókatasztrófát
2019. Szeptember 04. 08:58, szerda | Külföld

Egyetlen áldozat sem élhette túl dél-kaliforniai hajókatasztrófát

A dél-kaliforniai hajókatasztrófa egyetlen áldozata sem élhette túl a hajón kitört tűzvészt - nyilatkoztak kaliforniai tisztségviselők kedden.

2019. Augusztus 28. 07:10, szerda | Külföld

Műholdfelvételek szerint a tavalyinál mintegy négyszer több tűz tombol az Amazonas vidékén, nemcsak Brazíliában, hanem Peruban, Bolíviában, Paraguayban és Argentínában is észleltek erdőtüzeket

Általában gyújtogatás miatt vannak tüzek az amazóniai esőerdőben
2019. Augusztus 27. 14:08, kedd | Külföld

Általában gyújtogatás miatt vannak tüzek az amazóniai esőerdőben

Általában gyújtogatás miatt vannak tüzek az amazóniai esőerdőben, természetes tűz kevésszer keletkezik - közölte a Magyar Tudományos Akadémia Ökológiai Kutatóközpontjának erdőökológusa kedden az M1 aktuális csatornán.

Tarló égett Kiskunfélegyháza határában
2019. Augusztus 24. 15:50, szombat | Helyi

Tarló égett Kiskunfélegyháza határában

Tanyákat is veszélyeztettek a lángok.

Tűz ütött ki egy székesfehérvári panzióban
2019. Augusztus 11. 10:30, vasárnap | Belföld

Tűz ütött ki egy székesfehérvári panzióban

Tűz ütött ki egy négyszáz négyzetméteres panzió és étterem tetőszerkezetében Székesfehérváron, a Bregyó közben vasárnap hajnalban, kilenc embert kellett kimenekíteni a nem égő tetőtéri szobákból

Újabb robbanások történtek a szibériai hadianyagraktárban, többen megsérültek
2019. Augusztus 10. 05:00, szombat | Külföld

Újabb robbanások történtek a szibériai hadianyagraktárban, többen megsérültek

Két újabb detonáció történt pénteken abban a szibériai hadianyagraktárban, amelyben hétfőn már robbanás történt - közölte a Krasznojarszki terület kormányzójának sajtószolgálata.

Robbanások történtek egy dél-törökországi lőszerraktárban
2019. Augusztus 09. 10:27, péntek | Külföld

Robbanások történtek egy dél-törökországi lőszerraktárban

Ismeretlen eredetű robbanások történtek péntekre virradóra egy dél-törökországi lőszerraktárban, a Szíriával határos Hatay tartomány Reyhanli városa mellett - jelentette az NTV török hírtelevízió.

Eloltották a tüzet a szibériai hadianyagraktárban
2019. Augusztus 06. 07:21, kedd | Külföld

Eloltották a tüzet a szibériai hadianyagraktárban

Eloltották a tüzet a kigyulladt hadianyagraktárban a szibériai Krasznojarszki terület acsinszki járásában - közölte a moszkvai védelmi tárcára hivatkozva kedden a Rosszija 24 hírtelevízió.

Felgyújtott egy garázst és egy autót
2019. Július 27. 08:20, szombat | Kék hírek

Felgyújtott egy garázst és egy autót

Olajjal lelocsolta, majd felgyújtotta egy garázs ajtaját egy férfi Szarvason a minap. A tűzben a kapu kiégett és megrongálódott a garázsban leparkolt autó is.