2024. április 27, szombat - Zita

Tiszta olaj érkezik Magyarországra a Barátság vezetéken szerda estétől
2019. Május 29. 11:13, szerda | Belföld

Tiszta olaj érkezik Magyarországra a Barátság vezetéken szerda estétől

Szerdán este eléri Magyarországot a Barátság vezetéken a tiszta olaj - jelentette be Igor Gyomin, a Trasznyefty orosz olajszállítmányozási vállalat igazgatójának tanácsadója szerdán Moszkvában.

Kényelmes ágyat, tisztaságot és wifit igényelnek a magyar utazók egy felmérés szerint
2018. Július 21. 12:50, szombat | Belföld

A tisztaság mellett kényelmes, nagy ágyra és wifire vágynak a magyar utazók a GKI és a Bónusz Brigád MTI-nek elküldött kutatása szerint.

Amit soha ne tegyünk a tojással
2015. Szeptember 13. 08:00, vasárnap | Helyi

Amit soha ne tegyünk a tojással

Aki a konyhában nagy hangsúlyt helyez a tisztaságra, általában arra törekszik, hogy megszabaduljon a baktériumoktól és a betegségeket okozó más kórokozóktól. Azonban a túlzott tisztaság inkább káros, mint hasznos.

Májustól vezetékes vizet ihatnak Selymesben és Haleszben is
2015. Január 07. 18:44, szerda | Helyi

Májustól vezetékes vizet ihatnak Selymesben és Haleszben is

Új közüzemi vízellátó vezeték kiépítésének előkészítése kezdődött meg Kiskunfélegyházán, Halesz és Selymes városrészek területén, a KÉKVÍZ Vízminőségjavító Program részeként.

Önkéntesen a tiszta Magyarországért, a tiszta Kiskunfélegyházáért
2014. Május 08. 15:14, csütörtök | Helyi

Önkéntesen a tiszta Magyarországért, a tiszta Kiskunfélegyházáért

Idén is csatlakozik városunk „A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” akcióhoz.

TeSzedd akció Félegyházán
2013. Szeptember 20. 12:46, péntek | Helyi

TeSzedd akció Félegyházán

A harmadik alkalommal megrendezésre kerülő országos TeSzedd hulladékgyűjtési akcióra szeptember 14-én szombaton került sor, melyből városunk is kivette a maga részét.

Praktikák makacs foltok ellen
2013. Szeptember 07. 09:31, szombat | Életmód

Praktikák makacs foltok ellen

13 hatékony folttisztító

Letisztították a festékkel leöntött Wass Albert szobrot
2013. Augusztus 27. 10:14, kedd | Helyi

Letisztították a festékkel leöntött Wass Albert szobrot

Fekete festékkel öntötték le a hétvégén a Szent István templom előtt álló, a napokban felavatott Wass Albert mellszobrot

2012. Május 08. 14:05, kedd | Belföld

Fogjunk össze a tiszta Magyarországért!

2012. június 2-án, szombaton vedd fel a kesztyűt újra!

2012. Március 21. 07:07, szerda | Külföld

A kutya is eltörpül a gigantikus kutyagumi mellett

Hatalmas kupac kutyapiszokkal, túldimenzionált vécécsészével és egész járdát elfoglaló cigarettacsikkel harcol a szemetelés ellen az osztrák főváros. A legújabb kampány célja, rávilágítsanak: nem apróságokról van szó.