2024. április 24, szerda - György

Adventi hangverseny a Szent István templomban
2013. December 14. 13:49, szombat | Helyi

Adventi hangverseny a Szent István templomban

Idén is megrendezte hagyományos adventi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános és Alapfokú Művészeti Iskola.

Templomok éjszakája Félegyházán
2013. Szeptember 18. 09:33, szerda | Helyi

Templomok éjszakája Félegyházán

Az idei évben szeptember 21-én rendezik meg a Templomok éjszakáját városunkban. A program hagyományosan a Szent István templomban zajlik.

Mária Napok Kiskunfélegyházán
2013. Szeptember 09. 13:02, hétfő | Helyi

Mária Napok Kiskunfélegyházán

Ebben az esztendőben is megrendezi a Mária-napokat a Sarlós Boldogasszony Templom

Szobrot állítanak Wass Albertnek
2013. Augusztus 14. 13:47, szerda | Helyi

Szobrot állítanak Wass Albertnek

Az erdélyi magyar irodalom egyik legnagyobb alakjának, szentegyedi és czegei gróf Wass Albertnek állít emléket Kiskunfélegyháza város közössége

Folytatódnak a régészeti ásatások Bugacon
2013. Május 04. 16:58, szombat | Helyi

Folytatódnak a régészeti ásatások Bugacon

Pétermonostoron 2011-től dolgoznak régészek, amely során a kolostor nyomaira leltek. Az egykori, valószínűleg bencés kolostort először 1219-ben említik

2012. Május 26. 07:09, szombat | Kék hírek

Kifosztották a szentkúti nemzeti kegyhelyet

Egymillió forintos kárt okozott a Nógrád megyei, szentkúti nemzeti kegyhelyen egy ismeretlen elkövető, aki kifosztotta a perselyt és templomi kegytárgyakat lopott el – közölte a megyei rendőr-főkapitányság pénteken.

2012. Április 29. 07:07, vasárnap | Belföld

Rengeteg fegyver került elő az ásatáskor

Ókori templomot tártak fel görög régészek a Peloponnészoszi-félsziget délnyugati részében, Messzénia régióban

2011. November 02. 07:33, szerda | Kék hírek

Kifosztották a templomot a behatolók

Kirabolták a görög katolikus templomot keddre virradóra a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kállósemjénben - közölte a rendőrség.

2011. Október 12. 14:45, szerda | Sport

Jövő csütörtökön búcsúztatják Schuleket

Jövő csütörtökön 15 órától, a Budahegyvidéki Evangélikus Templomban kerül sor a rövid betegség után, 68 éves korában, október 2-án elhunyt Schulek Ágoston búcsúztatására.