2024. április 16, kedd - Csongor

Diákoknak küldött szexuális tartalmú üzeneteket egy fővárosi tanár
2019. Április 05. 13:06, péntek | Belföld

Diákoknak küldött szexuális tartalmú üzeneteket egy fővárosi tanár

A bíróság jogerősen felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte azt a fővárosi általános iskolai tanárt, aki a diákjainak szexuális tartalmú üzeneteket küldött.

Letartóztattak egy férfit, aki évekig bántalmazta szexuálisan nevelt fiát
2019. Március 27. 13:01, szerda | Belföld

Letartóztattak egy férfit, aki évekig bántalmazta szexuálisan nevelt fiát

A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség indítványára letartóztattak egy férfit, aki nevelt fiát a megalapozott gyanú szerint öt éven át rendszeresen szexuális cselekményre kényszerítette

Illinois-ban 395 katolikus papot és diakónust vádolnak szexuális zaklatással
2019. Március 21. 07:29, csütörtök | Külföld

Illinois-ban 395 katolikus papot és diakónust vádolnak szexuális zaklatással

Az Egyesült Államok középnyugati vidékén fekvő Illinois államban a katolikus egyház 395 tagja vádolható szexuális zaklatással

Elítéltek egy győri férfit, aki 14 éves nevelt lányával folytatott viszonyt
2019. Február 19. 10:02, kedd | Belföld

Elítéltek egy győri férfit, aki 14 éves nevelt lányával folytatott viszonyt

A szexuális aktusokat többször is rögzített mobiltelefonjával.

Kiskorúval szembeni szexuális erőszak miatt fegyházra ítéltek három férfit
2018. November 28. 05:01, szerda | Belföld

Kiskorúval szembeni szexuális erőszak miatt fegyházra ítéltek három férfit

Többek által elkövetett szexuális erőszak kísérlete miatt nem jogerősen hat-hat év fegyházbüntetésre ítélt kedden a Zalaegerszegi Törvényszék három férfit, akik Keszthelyen erőszakoskodtak egy 16 éves lánnyal.

Kiskorúakkal folytatott szexuális kapcsolatot – Elítélték gyerekotthon volt igazgatóját
2018. November 22. 05:02, csütörtök | Belföld

Nyolc év fegyházra ítélte a felügyeletére bízott kiskorúakkal szexuális kapcsolatot létesítő volt bicskei gyermekotthon-igazgatót a Székesfehérvári Törvényszék szerdán.

Diákjával volt szexuális viszonya egy tanárnőnek, négy évre ítélték
2018. November 14. 05:01, szerda | Belföld

Diákjával volt szexuális viszonya egy tanárnőnek, négy évre ítélték

Másodfokon, jogerősen négy év börtönre ítélte a Székesfehérvári Törvényszék kedden azt a tanárnőt, aki 14. életévét be nem töltött tanítványával - a gyerek beleegyezésével - rendszeresen szexuális kapcsolatot létesített.

Egy német bíboros szerint a cölibátus eltörlése nem megoldás a szexuális visszaélésekre
2018. Október 06. 05:00, szombat | Külföld

A pedofiliára nem a papai cölibátus eltörlése a megoldás, de a szexuális visszaélések botránya vezethetne igazi reformhoz a katolikus egyházban

Magas vérnyomás, alvászavar is lehet a szexuális bántalmazás hosszú távú hatása
2018. Október 04. 07:29, csütörtök | Életmód

Magas vérnyomás, alvászavar is lehet a szexuális bántalmazás hosszú távú hatása

A szexuális bántalmazás hosszú távú egészségi következményeit vizsgálta egy új amerikai kutatás, amely a magas vérnyomás, a depresszió és a súlyos alvászavarok gyakoribb előfordulását állapította meg az áldozatok között.

Tizennyolc év fegyházra ítéltek a két kislányt megerőszakoló férfit Zalában
2018. Október 01. 13:15, hétfő | Belföld

Tizennyolc év fegyházra ítéltek a két kislányt megerőszakoló férfit Zalában

Két kislány ellen elkövetett szexuális erőszak és szexuális kényszerítés miatt 18 év fegyházbüntetésre ítélt a Zalaegerszegi Törvényszék egy többszörösen visszaeső férfit. Az ítélet nem jogerős.

Trump főbírójelöltje tagadja, hogy szexuálisan zaklatott volna bárkit
2018. Szeptember 17. 07:19, hétfő | Külföld

Trump főbírójelöltje tagadja, hogy szexuálisan zaklatott volna bárkit

Donald Trump amerikai elnök főbírójelöltje, Brett Kavanaugh ismételten tagadta, hogy szexuálisan zaklatott volna bárkit is, miután vasárnap a nyilvánosság elé lépett az a nő,

Egy újabb nő állítja, hogy megerőszakolta a szexuális erőszakkal gyanúsított menekült afgán férfi
2018. Szeptember 12. 13:18, szerda | Belföld

Újabb nő állítja, hogy megerőszakolta a szexuális erőszakkal gyanúsított menekült afgán férfi - számolt be az Index alapján az M1 déli Híradója szerdán.