2024. április 25, csütörtök - Márk

Nyolc év fegyházra ítéltek egy dílert
2017. November 28. 14:03, kedd | Belföld

Nyolc év fegyházra ítéltek egy dílert

Jogerősen nyolc év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla kedden egy mélykúti férfit, aki hónapokon át árult kábítószert a lakóhelyén és Kiskunhalason.

Vádat emeltek egy uniós támogatással kapcsolatos szegedi csalás ügyében
2017. November 22. 13:02, szerda | Belföld

Vádat emeltek egy uniós támogatással kapcsolatos szegedi csalás ügyében

Vádat emeltek a Szegedi Vadaspark területén, de az intézménytől függetlenül uniós támogatással épült játszótérrel kapcsolatos 2013-as csalási ügyben - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t

Gázolás miatt késnek a vonatok a Szeged-Békéscsaba vonalon
2017. November 20. 19:37, hétfő | Belföld

Gázolás miatt késnek a vonatok a Szeged-Békéscsaba vonalon

Személyvonat gázolt halálra egy embert Szeged-Rókus és Algyő között, ezért a Szeged-Békéscsaba vonalon 60-90 perces késésekre kell számítaniuk az utasoknak - tájékoztatta a Mávinform hétfő este az MTI-t.

Európai kézilabdakupák - Három magyar BL-csapatnak a visszavágás a célja
2017. November 10. 18:35, péntek | Sport

Európai kézilabdakupák - Három magyar BL-csapatnak a visszavágás a célja

A Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged férfi-, illetve a Ferencváros női csapata is a visszavágás reményében lép pályára a kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hétvégi fordulójában.

Vascsővel támadt ismerősére, életfogytiglanra ítélték
2017. November 10. 05:04, péntek | Belföld

Vascsővel támadt ismerősére, életfogytiglanra ítélték

Jogerősen életfogytig tartó szabadságvesztéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön egy férfit, aki 2016 februárjában egy vascsővel csaknem agyonverte egy ismerősét.

Pénzmosás miatt indult eljárás két férfi ellen Szegeden
2017. Október 27. 11:50, péntek | Belföld

Pénzmosás miatt indult eljárás két férfi ellen Szegeden

Pénzmosás miatt indult eljárás két férfi ellen, akik a gyanú szerint 120 millió forintnak megfelelő dollárt szereztek meg egy brit-amerikai kettős állampolgár számlájáról

Magas rangú rendőrök is érintettek a szegedi parkolóbotrányban
2017. Augusztus 23. 07:22, szerda | Belföld

Magas rangú rendőrök is érintettek a szegedi parkolóbotrányban

A főügyészség is nyomoz a szegedi parkolóbotrányban érintett rendőri vezetők ügyében - értesült a Magyar Idők.

Minden előzmény nélkül nyakon szúrta ismerősét
2017. Július 29. 05:00, szombat | Belföld

Minden előzmény nélkül nyakon szúrta ismerősét

Vádat emelt az ügyészség azzal a férfival szemben, aki tavaly februárban minden előzmény nélkül nyakon szúrta alkalmi ismerősét, aki percek alatt elvérzett

Súlyosan megverte rabtársát egy elítélt Szegeden
2017. Május 25. 15:51, csütörtök | Kék hírek

Súlyosan megverte rabtársát egy elítélt Szegeden

Súlyosan megsérült egy jogerősen elítélt rab a Szegedi Fegyház és Börtönben, mert egy másik fogvatartott bántalmazta - közölte a Büntetés-végrehajtási Szervezet szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

Törött üvegdarabbal szúrt a 21 éves nő
2017. Május 07. 09:28, vasárnap | Kék hírek

Törött üvegdarabbal szúrt a 21 éves nő

Életveszélyesen megsérült egy férfi, akit előzetes szóváltást követően egy üvegdarabbal szúrt hátba egy 21 éves nő Szegeden. A gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették.

Földönkívülinek adta ki magát egy csaló - 400 millió forintot kaszált trükkjeivel
2017. Április 27. 14:52, csütörtök | Belföld

Nyolc és fél év börtönbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön egy férfit, aki magát földönkívülinek kiadva csalt ki összesen mintegy 400 millió forintot több sértettől

Kaszával támadt ismerősére egy 16 éves fiú
2017. Április 17. 10:24, hétfő | Kék hírek

Kaszával támadt ismerősére egy 16 éves fiú

Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indult eljárás egy 16 éves szegedi fiatal ellen, aki ismerőseit egy kaszával fenyegette meg.