2024. április 25, csütörtök - Márk

Ma rendezik meg a Szakmák éjszakáját
2018. Április 13. 08:47, péntek | Belföld

Ma rendezik meg a Szakmák éjszakáját

Ma rendezik meg a Szakmák Éjszakáját, amelyen a fiatalok megismerkedhetnek az egyes szakmákkal, üzemlátogatásokon vehetnek részt és szórakoztató programok is várják az érdeklődőket.

Újra Szakmák Éjszakája a Mezgében
2018. Április 12. 11:13, csütörtök | Helyi

Újra Szakmák Éjszakája a Mezgében

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola is csatlakozott a Szakmák Éjszakája országos rendezvényhez.

Szakmák Éjszakája a Kossuth Iskolában
2018. Április 09. 10:01, hétfő | Helyi

Szakmák Éjszakája a Kossuth Iskolában

A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma április 13-án 17:30 órai kezdettel Szakmák Éjszakájára várja az érdeklődőket.

Több mint 4600 programmal várja a látogatókat a Szakmák éjszakája
2017. Április 21. 07:41, péntek | Belföld

Több mint 4600 programmal várja a látogatókat a Szakmák éjszakája

Több mint 4600 programmal várja a látogatókat a Szakmák éjszakája pénteken az ország több mint száz településén, a rendezvényhez csatlakozó intézmények a szakképzést kívánják népszerűsíteni programjaikkal.

Gyere a Mezgébe egy éjszakára!
2017. Április 13. 15:13, csütörtök | Helyi

Gyere a Mezgébe egy éjszakára!

Meglátod, nem maradsz élmények nélkül! Április 21-én (pénteken) a Szakmák Éjszakáján a Mezgé is bemutatkozik a leendő diákoknak és szüleiknek.