2024. április 28, vasárnap - Valéria

Felemás hetet zártak csapataink a hétvégén
2013. November 25. 14:06, hétfő | Helyi sport

Jánoshalma ellen lépett pályára november 23-án a megyei női csapat a hajósi sportcsarnokban. A megyei férfi csapatunkat november 24-én fogadta a EJF Bajai KSE csapata.

Gólzáporos győzelemmel búcsúzott szurkolóitól a KHTK
2013. November 24. 16:19, vasárnap | Helyi sport

A megyei I. osztályú bajnokság zárófordulójában a táblázat második felében lévő Kecel FC volt a KHTK vendége.

Hazaiban játszott az FKSC női és férfi csapata is.
2013. November 19. 11:33, kedd | Helyi sport

Szoros véghajrában vesztett pontot férfi csapatunk.

Az első félidőben eldőlt, hogy ki nyeri a mérkőzést
2013. November 18. 17:15, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 14. fordulójában a táblázat hatodik helyén álló Kalocsai FC vendége volt vasárnap a KHTK együttese.

A Vasas TK nyerte a GANODERMA Kupát
2013. November 18. 10:44, hétfő | Helyi sport

Nemzetközi szabadfogású birkózóversenyt rendezett november 16-án a Kiskunfélegyházi Vasas TK a József Attila Általános Iskola tornacsarnokában, GANODERMA Kupa néven.

Hozta a kötelezőt a P&P Félegyháza felnőtt kézilabda csapata
2013. November 14. 09:20, csütörtök | Helyi sport

Hajdúszoboszlón lépett pályára november 10-én az NBII Dél-Keleti csoportjának 7. fordulójában a P&P Félegyháza kézilabda csapata.

DEAC Futsal Club-Astra Bulls 2-9
2013. November 12. 11:08, kedd | Helyi sport

A debreceni csapat jött ki rosszul a mérkőzés fordulópontjából

Nem tudta folytatni jó sorozatát a KHTK
2013. November 11. 09:49, hétfő | Sport

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában rangadót játszott a KHTK régi riválisával, a Hetényegyházi Melrose SC csapatával.

Kilenc arany, öt ezüst és 8 bronzérem
2013. November 11. 08:42, hétfő | Helyi sport

A kecskeméti fürdőben került megrendezésre november 2-3. között a Dr. Dobai Gyula Úszó Emlékverseny.

Nem jutott a legjobb 16 közé a P&P Félegyháza
2013. November 08. 13:30, péntek | Helyi

Hazai pályán játszotta november 5-én a P&P Félegyháza kézilabda csapata a Magyar Kupa III. fordulóját.

Folytatódik a bajnokság!
2013. November 07. 11:26, csütörtök | Helyi sport

A 13. fordulóval folytatódik a bajnokság a megye egyben. Vasárnap kora délután négy mérkőzést rendeznek a csoportban.

Értékes győzelmet aratott a KHTK
2013. November 04. 09:39, hétfő | Helyi sport

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 12. fordulójában a Kecskeméti LC vendége volt a KHTK csapata.