2024. április 19, péntek - Emma

Kiválóan szerepeltek a Kiskunfélegyházi Íjász Egyesület versenyzői a márciusi versenyeken
2014. Március 17. 10:59, hétfő | Helyi sport

Kovács Kevin a gyermek longbow kategóriában új országos csúccsal 1. lett, míg Kovács Kristóf 3 ponttal lemaradva 2.

Félegyházi arany a hófutó versenyen!
2014. Március 12. 11:39, szerda | Helyi sport

Félegyházi arany a hófutó versenyen!

Az elmúlt hétvégén rendezte meg a Magyar Speciális Olimpia Szövetség a X.Kőszegi Hófutó Országos Bajnokságot.

KHTK győzelem a szomszédvárak rangadóján
2014. Március 09. 15:30, vasárnap | Helyi sport

KHTK győzelem a szomszédvárak rangadóján

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 17. fordulójában találkozott a két csapat. Mérkőzéseik mindig kiélezett küzdelmet hozott, a mai napon is erre lehetett számítani.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Astra-Bulls
2014. Március 07. 16:47, péntek | Helyi sport

Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-es bajnokság alapszakaszából egy elhalasztott mérkőzést rendeztek hétközben. A táblázat utolsó és első helyezettje csapott össze.

Ötgólos sikert aratott az Astra-Bulls
2014. Március 03. 09:28, hétfő | Helyi sport

Ötgólos sikert aratott az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-es bajnokság 18. fordulójában mindkét csapat már bejutott a felsőházi rájátszásba, így egy felszabadult játékot hozó összecsapást vártak a szurkolók.

Magabiztos győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón
2014. Március 02. 16:29, vasárnap | Helyi sport

Magabiztos győzelemmel rajtolt a KHTK a szezonnyitón

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 16. fordulójában a negyedik helyen álló Kiskőrös csapatát fogadta a KHTK.

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában
2014. Február 27. 11:00, csütörtök | Helyi

Íjászversenyt rendeznek a KÉSZ Arénában

Történelmi örömíjász versenyt rendez március 2-án a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület.

Már megnyerte az alapszakaszt az Astra-Bulls
2014. Február 26. 18:36, szerda | Helyi sport

Már megnyerte az alapszakaszt az Astra-Bulls

A női futsal NB-I-es bajnokság 18. fordulójában az alapszakaszt már korábban megnyerő Astra-Bulls a táblázat negyedik helyén álló DVTK-Vénusz (Miskolc) együttesét fogadja.

Hivatalos Európa-bajnokság lett a magyar Suzuki Kupa
2014. Február 26. 11:51, szerda | Sport

Hivatalos Európa-bajnokság lett a magyar Suzuki Kupa

A magyar nemzeti bajnokság mellett az idén már a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) égisze alatt futó Európa-bajnokság lesz a 2006-ban indult Suzuki Swift autós gyorsasági kupa.

Megkezdődött az íjász idény!
2014. Február 25. 08:25, kedd | Helyi sport

Megkezdődött az íjász idény!

Február 23.-án rendezte meg első teremversenyét a Kerecsényi László ÍE, Kerecsényi Kupa néven Gyulán a Prohászka Sportcsarnokban.

Sűrű hétvégéje volt a Kiskunfélegyházi HTK csapatainak
2014. Február 24. 10:29, hétfő | Helyi sport

Sűrű hétvégéje volt a Kiskunfélegyházi HTK csapatainak

Nem múlt el eseménytelenül a hétvége a Kiskunfélegyházi HTK utánpótlás csapatai számára.

Jól szerepeltek a Jövő Bajnokai DSE kosarasai
2014. Február 24. 08:45, hétfő | Helyi sport

Jól szerepeltek a Jövő Bajnokai DSE kosarasai

A hétvégén lezajlott kosárlabda mérkőzések eredményei.