2024. április 29, hétfő - Péter

Művészeti Tábor idilli környezetben
2016. Május 17. 08:36, kedd | Helyi

Művészeti Tábor idilli környezetben

\"Ismerd meg múltad, hogy legyen jövőd\" a mottója az első Pattanj Palkó népművészeti tábornak 2016 július 11-től 15-ig.

Az ajándékozáshoz nem kell keresni az alkalmat
2015. November 03. 12:58, kedd | Helyi

Az ajándékozáshoz nem kell keresni az alkalmat

Ma (november 3-án) kerültek átadásra kiskunfélegyházi Pedagógiai Szakszolgálat részére azok az eszközök és tárgyak, melyek egy jótékonysági megmozdulás kézzel fogható eredményei.

Stoplis cipőben segítik a jótékony megmozdulást
2015. Augusztus 26. 18:05, szerda | Helyi

Stoplis cipőben segítik a jótékony megmozdulást

Ma (augusztus 26-án) Fejes Sándor szervezésének köszönhetően Jótékonysági Focimeccs vette kezdetét a Honvéd Sporttelepen.

Összefogás segítette a kirándulás létrejöttét
2015. Augusztus 25. 15:46, kedd | Helyi

Összefogás segítette a kirándulás létrejöttét

Ma (augusztus 25-én) adta át Dr. Ónodi Izabella a Sorsocskák Alapítvány vezetője az augusztus 20-án rendezett Jótékonysági Mozivetítésből származó bevételt a Kapocs Intézmény vezetőjének.

A hab alatt lelke van: KÉZMŰVES SÖR
2015. Július 02. 18:35, csütörtök | Helyi

A hab alatt lelke van: KÉZMŰVES SÖR

Első alkalommal kerül megrendezésre városunkban Sörfesztivál, mely a Kiskun Múzeum, a Rocktár és a Sorsocskák Alapítvány összefogásából valósul meg.

Hangszersimogató a Gyermeknapon
2015. Június 01. 07:59, hétfő | Helyi

Hangszersimogató a Gyermeknapon

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár "hangszersimogatót" és hangszerbemutatót tartott május 31-én Kiskunfélegyházán a Városi Gyermeknapon.

Rockzenével az idősekért!
2015. Március 24. 09:20, kedd | Helyi

Rockzenével az idősekért!

A húsvéti ünnepek közeledtével sokunknak eszébe jut, hogy nem mindenki tud roskadozásig megrakott asztalok mellett ünnepelni mivel lehetőségei nem adnak erre módot.

„A munkád öröme” program gyümölcse
2014. December 10. 09:29, szerda | Helyi

„A munkád öröme” program gyümölcse

A Sorsocskák Alapítvány Dr. Ónodi Izabella kuratóriumi elnökével az élen azt a célt tűzte ki, hogy megismertesse a hátrányos helyzetű fiatalokat Kiskunfélegyháza legsikeresebb mestereivel, szakmáival és vállalkozásaival.

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban
2014. Október 24. 08:26, péntek | Helyi

Rendhagyó Sorsocskák történelemóra a Rocktárban

A Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár Élőzenei Bázis interkatív 56-os megemlékezésre hívta a fiatalokat és az idősebbeket a forradalom évfordulóján.

Október 1. az idősek világnapja
2014. Szeptember 30. 12:56, kedd | Helyi

Október 1. az idősek világnapja

A Sorsocskák Alapítvány tehetséges gyermekek alkotásaival ajándékozza meg az idősek otthona lakóit.

Csontos Piroska-nap Félegyházán
2014. Szeptember 16. 13:04, kedd | Helyi

Csontos Piroska-nap Félegyházán

Jótékonysági rendezvénysorozatot szervezett a félegyházi paralimpikonokért a Sorsocskák Alapítvány és a Rocktár.

Diákok a Parlamentben
2014. Június 13. 14:22, péntek | Helyi

Diákok a Parlamentben

A Sorsocskák Alapítvány márciusi történelmi vetélkedőjének résztvevő diákjait, felkészítő tanárait és az alapítvány vezetőségét látta vendégül a Parlamentben Lezsák Sándor országgyűlési képviselő