2024. április 19, péntek - Emma

Nőtt az érdeklődés az európai politika iránt Magyarországon és az EU-ban egyaránt
2016. Március 10. 07:55, csütörtök | Belföld

Jelentősen megnőtt az érdeklődés az európai uniós politika iránt Magyarországon és az EU-tagországok átlagában egyaránt - derült ki az Eurobarometer címmel szerdán ismertetett közvélemény-kutatásból.

A magyarok többsége szerint a német migrációs politika is felelős a Kölnben történtekért
2016. Január 19. 08:01, kedd | Külföld

A Századvég kutatásai szerint a magyar lakosság háromnegyede úgy látja, hogy az elkövetőkön túl a megengedő német migrációs politika is felelős a Kölnben szilveszterkor történtekért.

Német biztonsági szervek erősen aggódnak Merkel menekültpolitikája miatt
2015. Október 26. 07:40, hétfő | Külföld

Német biztonsági szervek erősen aggódnak Merkel menekültpolitikája miatt

Németországban a biztonsági szervek körében rendkívül veszélyesnek tartják Angela Merkel kancellár és kormánya menekültügyi politikáját, és erősen aggódnak annak lehetséges belbiztonsági következményei miatt

A németek többsége népszavazást akar a menekültpolitikáról
2015. Október 16. 07:46, péntek | Külföld

A németek többsége népszavazást akar a menekültpolitikáról

Németországban a lakosság többsége népszavazást akar a menekültpolitikáról egy csütörtökön ismertetett felmérés szerint.

Illegális bevándorlás - Németországot bírálta a cseh belügyminiszter
2015. Szeptember 15. 14:52, kedd | Külföld

Illegális bevándorlás - Németországot bírálta a cseh belügyminiszter

Németország \\\"nem konzisztens\\\" politikája jelenleg a migrációs válság megoldásának legnagyobb problémája, vélekedett Milan Chovanec cseh belügyminiszter a Twitter közösségi hálón kedden nyilvánosságra hozott bejegyzésében

Cél a legkisebb személyi jövedelemadó Európában
2015. Július 15. 07:25, szerda | Belföld

Cél a legkisebb személyi jövedelemadó Európában

A Fidesz szerint működik az adócsökkentések politikája, amely több pénzt hagy a munkavállalóknál és biztosítja a gazdasági növekedést, ezért kitartanak mellette.

Bemutatkozott az IKON a Rocktárban
2015. Március 28. 07:30, szombat | Helyi

Bemutatkozott az IKON a Rocktárban

Kellemes hangvételű, baráti beszélgetést szervezett a Rocktár március 27-én 16 órára az IKON - Ifjú Konzervatívok a Nemzetért Közösség elnökségével.

Unod a politikát? Alakítsd te!
2015. Március 24. 11:49, kedd | Helyi

Unod a politikát? Alakítsd te!

Az Ifjú Konzervatívok a Nemzetért, az IKON szeretné felkelteni a félegyházi fiatalok érdeklődését saját sorsuk és jövőjük iránt egy kerekasztal beszélgetéssel március 27-én (pénteken) 16 órától a Rocktárban.

A NATO kész védelmezni a Baltikumot Oroszország teljes szétzúzásáig
2014. November 13. 12:58, csütörtök | Külföld

A NATO kész védelmezni a Baltikumot Oroszország teljes szétzúzásáig

A hét közepén Észtországban tetőzik a NATO vezérkari gyakorlata, a Trident Juncture.

Kapus Krisztián a Fidesz polgármesterjelöltje Kiskunfélegyházán
2014. Július 01. 14:16, kedd | Helyi önkormányzati

Kapus Krisztián a Fidesz polgármesterjelöltje Kiskunfélegyházán

A Fidesz az őszi önkormányzati választásokon, Kiskunfélegyháza város polgármesterjelöltjének egyhangúlag Kapus Krisztiánt állítja.

Közmeghallgatás a városházán
2013. December 13. 17:23, péntek | Helyi

Közmeghallgatás a városházán

Közmeghallgatást tartott december 12-én Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatánk Képviselő-testülete a városházán.

Internetcenzúra: Januártól jöhet az internetes feketelista
2013. Augusztus 16. 13:11, péntek | Belföld

Internetcenzúra: Januártól jöhet az internetes feketelista

Közös, minden szolgáltató számára hozzáférhető adatbázis alapján kötelezővé válhat a bíróság vagy az illetékes hatóság által jogsértőnek ítélt tartalom blokkolása az interneten