2024. április 27, szombat - Zita

Az Anyukákat ünnepli a Platán Iskola
2020. Május 01. 15:25, péntek | Helyi

Az Anyukákat ünnepli a Platán Iskola

Kedves gesztussal kívánnak minden kedves Édesanyának és Nagymamának hosszú boldog életet a móravárosi Platán Iskola dolgozói.

Vár a Platán
2018. Január 19. 16:43, péntek | Helyi

Vár a Platán

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményének Iskolaváró rendezvényének második foglalkozása az APRAJAFALVI NÉGYPRÓBA a 2018. január 23-án (kedden) 17 órakor lesz.

Iskolaváró rendezvények a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményeiben
2017. Február 15. 09:05, szerda | Helyi

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tagintézményei szeretettel várják a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket hagyományos „ISKOLAVÁRÓ” rendezvényeikre.

Névadójukra emlékeztek természetjáróink
2016. November 27. 07:18, vasárnap | Helyi

Névadójukra emlékeztek természetjáróink

A Kiskun Természetbarát SE 2003 óta minden évben tiszteletét fejezik ki Rockenbauer Pál természetjáró emléktáblájánál, mely a Platán utcai Általános Iskola udvarán kapott helyet.