2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Ovisok és bölcsisek ruháit lopkodták a tolvajok
2018. Szeptember 06. 16:00, csütörtök | Belföld

Ovisok és bölcsisek ruháit lopkodták a tolvajok

Egy óvodából és egy bölcsődéből lopott értékeket augusztus végén és szeptember elején egy kecskeméti nő és két férfi.

Az álom valóra vált: hétfőtől várja az apróságokat a Móra utcai óvoda
2018. Szeptember 01. 09:29, szombat | Helyi

Az álom valóra vált: hétfőtől várja az apróságokat a Móra utcai óvoda

A Móra Ferenc utcában épült korszerű és szemet gyönyörködtető óvoda látványa minden várakozást felülmúlt. Méltán telt meg az épület előtti útszakasz érdeklődőkkel az augusztus 31-ei átadási ünnepségen.

Augusztus 31-én adják át a Móra utcai óvodát
2018. Augusztus 21. 11:18, kedd | Helyi

Augusztus 31-én adják át a Móra utcai óvodát

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nevében örömmel tájékoztatom Önöket, hogy a TOP-1.4.1-15 azonosítószámú projekt keretében megújult Móra Ferenc utcai óvoda építési munkálatai befejeződtek.

Új óvodával reagál a népességnövekedésre Petőfiszállás
2018. Augusztus 02. 09:17, csütörtök | Helyi

Új óvodával reagál a népességnövekedésre Petőfiszállás

Az új épület teraszos csoportszobákkal, külön fejlesztőszobával és tornaszobával jön létre.

Szabadon, mezítláb járhatnak az óvodások a talpasösvényen
2018. Július 08. 07:05, vasárnap | Helyi

Szabadon, mezítláb járhatnak az óvodások a talpasösvényen

Mezítláb járni már önmagában is egészség! Ennek jegyében készült talpasösvény a kiskunfélegyházi Százszorszép óvodában.

Új óvoda épül Kiskunfélegyházán 105 kisgyermeknek
2018. Június 14. 08:00, csütörtök | Helyi

Új óvoda épül Kiskunfélegyházán 105 kisgyermeknek

Még a tavalyi évben megkezdődött és azóta gőzerővel folyik az új napköziotthonos óvoda építése a Móra Ferenc u. 2. szám alatt.

Április 23-án, 24-én lesz az óvodai beiratkozás
2018. Március 29. 16:36, csütörtök | Helyi

Április 23-án, 24-én lesz az óvodai beiratkozás

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a Kiskunfélegyházi Napköziotthonos Óvoda tagintézményeibe a 2018/2019. nevelési évre az alábbi időpontokban lehet beíratni gyermekeiket.

Máris óvodába megy a kis Charlotte hercegnő
2017. December 19. 05:00, kedd | Bulvár

Máris óvodába megy a kis Charlotte hercegnő

Óvodába megy januártól Charlotte hercegnő, Vilmos herceg, a brit trón majdani várományosa és hitvese, Katalin hercegnő másodszülött gyermeke. A hírt hétfőn jelentette be a Kensington-palota a szülők londoni rezidenciája.

Új óvodát építenek a Móra Ferenc utcában
2017. Augusztus 23. 15:43, szerda | Helyi

Új óvodát építenek a Móra Ferenc utcában

Négyszáz millió forint vissza nem térítendő európai uniós forrásból új napközi otthonos óvodát építenek a Móra Ferenc utcában. A beruházás hamarosan elkezdődik.

A tizenhármas volt eddig is a szerencseszámom -, mondta meghatottan a vezető óvónő Bankfaluban
2017. Június 16. 10:08, péntek | Helyi

A cím megértéséhez magyarázat szükséges. Az elmúlt másfél évben több alkalommal érkezett német testvérvárosunkból adomány.

Elárasztott egy óvodát a víz Péterin
2017. Május 23. 18:16, kedd | Belföld

Elárasztott egy óvodát a víz Péterin

Elárasztott egy óvodát a lezúduló esővíz kedd délután a Pest megyei Péterin - közölte Csámpai Attila, a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Újra lesz vízfogyasztást népszerűsítő kampány az iskolákban és óvodákban
2017. Április 29. 12:57, szombat | Belföld

Újra lesz vízfogyasztást népszerűsítő kampány az iskolákban és óvodákban

Idén is megszervezik a vízfogyasztást népszerűsítő kampányt, és ebben az évben először óvodák is jelentkezhetnek az úgynevezett Happy-hétre.