2024. április 23, kedd - Béla

Visszaáll a forgalmi rend a piac körül
2019. December 02. 16:19, hétfő | Helyi

Visszaáll a forgalmi rend a piac körül

Oskola utcára behajtás a Dr. Holló Lajos utca felől a Béke térig, kihajtás a Pázmány utca felé.

Közlekedési rend változás a piacnál
2019. Július 08. 14:05, hétfő | Helyi

Közlekedési rend változás a piacnál

A felújítási munkálatok miatt az Oskola utca és Pázmány utca végét összekötő út, mely a Béke tér piac felőli oldalán fut, a szerdai nappal lezárásra kerül.

Oskola utca forgalmi rendje megváltozik
2019. Április 29. 09:12, hétfő | Helyi

Oskola utca forgalmi rendje megváltozik

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal értesíti a tisztelt lakosságot, hogy 2019. április 29-től az Oskola utca forgalmi rendje az alábbiak szerint változik:

Megkezdődött a piac felújítása
2019. Március 05. 13:50, kedd | Helyi

Megkezdődött a piac felújítása

A Polgármesteri Hivatal értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy a városi piac felújítási munkálatai miatt a piac Oskola utcai és főbejárati kapuja ideiglenesen lezárásra kerül.

Az Oskola utcában tilos lesz a parkolás szerdán
2019. Február 04. 12:46, hétfő | Helyi

Az Oskola utcában tilos lesz a parkolás szerdán

Forgalomkorlátozás fanyesés miatt az Oskola utcában
2019. Január 21. 15:00, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozás fanyesés miatt az Oskola utcában

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy 2019. január 23-án, szerdán az Oskola utca, a villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése miatt lezárásra kerül.

Fejlődik a Közgé
2016. Augusztus 19. 10:53, péntek | Helyi

Fejlődik a Közgé

Ha végigsétálunk a nyári melegben a piac mellett az árnyas Oskola utcán, a legendás közgés fenyők takarásában szelíden nyújtózó épületből szorgos munka zaja hallatszik.

Szélmalmunk a jövőnek
2014. Július 08. 10:08, kedd | Helyi

Szélmalmunk a jövőnek

A napokban a Kiskun Múzeumban tett látogatást Gerrit H. Keunen holland malomszakértő, aki a Pajkos-Szabó-féle szélmalom felújításához ajánlotta fel szakmai segítségét.