2024. április 19, péntek - Emma

Országgyűlési képviselőt választanak Dunaújvárosban és környékén
2020. Február 16. 08:07, vasárnap | Belföld

Országgyűlési képviselőt választanak Dunaújvárosban és környékén

Időközi országgyűlési képviselő-választást tartanak ma a Fejér megyei 4-es számú választókerületben, Dunaújvárosban és környékén, a tisztségért hatan indulnak.

Nehéz, de nagyon termékeny időszak előtt áll Félegyháza
2019. Február 09. 09:58, szombat | Helyi

Nehéz, de nagyon termékeny időszak előtt áll Félegyháza

Idén lezárul egy választási ciklus, öt év után ősszel újra polgármestert és képviselőket választunk.

Mindenhol rendben megkezdődött a voksolás
2018. Április 08. 08:26, vasárnap | Belföld

Mindenhol rendben megkezdődött a voksolás

Valamennyi szavazókör rendben megnyílt az országgyűlési képviselő-választáson, rendkívüli eseményről nem érkezett jelentés - közölte a Nemzeti Választási Iroda elnöke vasárnap reggel 7 óra előtt az MTI-vel.

Így változott a pártvezetők vagyona a legfrissebb vagyonnyilatkozatuk szerint
2017. Február 01. 10:50, szerda | Belföld

Így változott a pártvezetők vagyona a legfrissebb vagyonnyilatkozatuk szerint

Szerdán nyilvánosságra került az országgyűlési képviselők vagyonnyilatkozatai. A pártvezetők közül e szerint Gyurcsány Ferencnek változott a legnagyobb mértékben a vagyoni helyzete.

Vagyonnyilatkozatok - Határidőre leadták bevallásukat az országgyűlési képviselők
2016. Február 01. 04:00, hétfő | Belföld

Valamennyi országgyűlési képviselő és nemzetiségi szószóló leadta a január 31-i határidőre saját és vele közös háztartásban élő házas- vagy élettársának, gyerekeinek vagyonnyilatkozatát

Horváth Zoltánra emlékeztek a könyvtárban
2015. Február 26. 19:48, csütörtök | Helyi

Horváth Zoltánra emlékeztek a könyvtárban

135 éve született, 70 éve halt meg Horváth Zoltán ügyvéd, újságíró, országgyűlési képviselő.