2024. április 16, kedd - Csongor

2011. Október 09. 14:37, vasárnap | Kék hírek

A piros lámpánál álló kocsijában csaptak le a drogdílerre

Több mint 30 kilogramm kábítószert találtak a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) nyomozói a héten a fővárosban egy drogdílernél; a rendőrség számításai szerint a lefoglalt anyag értéke meghaladja a 40 millió forintot.

2011. Október 08. 07:37, szombat | Kék hírek

Egy nyáregyházi családot ástak el az erdőben

Egy nyáregyházi család tagja az a négy ember, akiknek a holttestét a csepeli erdőben hantolták ki – adta hírül a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) igazgatója és Deme Tamás, pénteken sajtótájékoztatón, Budapesten.

2011. Október 07. 14:49, péntek | Bulvár

Majkát háromszor rabosították - öt évet is kaphat

Súlyos testi sértés és önbíráskodás vádja miatt került bíróság elé Majka és Kótai Misi, akik a TV2 Frizbi Hajdú Péterrel című műsorának felvételén vallottak elkeseredett helyzetükről.

2011. Október 07. 14:29, péntek | Kék hírek

Adóhivatali korrupció: újabb meggyanúsítások

Tovább dagad minden idők legnagyobb magyar adóhivatali korrupciós botránya, az úgynevezett székesfehérvári ügy.

2011. Október 04. 14:29, kedd | Kék hírek

Hazafelé tartott, amikor elkapták

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a szerb férfit, aki 18 külföldit csempészett hazánkba egy furgonnal. Az embercsempészt később, a röszkei határátkelőnél fogták el.

2011. Szeptember 29. 07:29, csütörtök | Kék hírek

Még öt embernek kellett beszélnie a katasztrófa kapcsán

Újabb öt embert hallgattak ki a tavaly októberi vörösiszap-katasztrófával összefüggésben a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) munkatársai – olvasható a rendőrség honlapjára szerdán feltett közleményben.

2011. Szeptember 27. 07:37, kedd | Kék hírek

Top 100-as bűnözőt fogtak

A Nemzeti Nyomozó Iroda és a BRFK segítségével fogták el a dán rendőrök az egyik top 100-as bűnözőt az északi országban. A csalás miatt körözött H. Dánielt csütörtökön hozták Magyarországra.

2011. Szeptember 27. 07:29, kedd | Kék hírek

Újabb Mal-dolgozókat vettek őrizetbe

Újabb négy gyanúsítottja van az egy éve történt vörösiszapömlésnek, valamennyien férfiak, és mindegyiküket halált előidéző gondatlan közveszélyokozás gyanújával hallgatták ki más bűncselekmények mellett.