2024. április 23, kedd - Béla

Már az utcán is figyelheti a NAV
2016. Október 12. 11:04, szerda | Helyi

Már az utcán is figyelheti a NAV

Már forgalmazási engedéllyel rendelkezik a hordozható pénztárgép, melyet a nem állandó üzemeltetési helyen szolgáltatást nyújtók, például a taxisok is használhatnak.

Mintegy 700 millió forint értékű hamisított karórát semmisített meg a NAV
2016. Október 03. 12:39, hétfő | Kék hírek

Mintegy 700 millió forint értékű hamisított karórát semmisített meg a NAV

Csaknem 700 millió forint értékű hamisított márkajelzésű karórát semmisített meg hétfőn a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Nyíregyházán.

Idénymunkások szabályos és egyszerű foglalkoztatása
2016. Szeptember 27. 10:49, kedd | Helyi

Idénymunkások szabályos és egyszerű foglalkoztatása

Az őszi betakarítások idején a gazdálkodóknak több munkaerőre van szükségük, mint máskor.

Regisztráció szeptember 30-ig
2016. Szeptember 16. 21:12, péntek | Helyi

Regisztráció szeptember 30-ig

Az a civil szervezet, amely korábban még nem regisztrált a NAV-nál és 2017-ben részesülni szeretne az 1 százalékos felajánlásokból, a 16EGYREG adatlapon regisztrálhat 2016. szeptember 30-ig.

Az ital- és ételautomatákat is bekötik a NAV-hoz
2016. Szeptember 03. 12:00, szombat | Helyi

Az ital- és ételautomatákat is bekötik a NAV-hoz

A kormány szeretné megtisztítani a piacot az illegális szereplőktől, ennek technikai részletszabályairól rendelet jelent meg a Magyar Közlöny pénteki számában.

Bekötik a cégek számlázását a NAV-hoz
2016. Augusztus 23. 08:16, kedd | Helyi

Bekötik a cégek számlázását a NAV-hoz

A jövő év közepétől a cégek számlázását bekötik a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz, ami további lehetőségeket nyújt a hatóságnak az áfacsalások és fiktív számlázások leleplezésében

Százharmincmilliónyi ékszert foglaltak le a Liszt Ferenc-repülőtéren
2016. Július 25. 10:47, hétfő | Belföld

Százharmincmilliónyi ékszert foglaltak le a Liszt Ferenc-repülőtéren

Több mint 130 millió forint értékű ékszert akartak ékszerutánzatként behozni az országba az Egyesült Államokból, az ügyben költségvetési csalás miatt indult eljárás

A NAV-nak 221 nagy adósa volt június végén
2016. Július 22. 07:38, péntek | Belföld

A NAV-nak 221 nagy adósa volt június végén

Kettőszázhuszonegy cég és magánszemély neve szerepel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) jelentős adóhiányt felhalmozó adózókat ismertető legfrissebb listáján, amelyet a szervezet csütörtökön tett közzé honlapján.

Háromszázezer fürdőruhát adott el feketén
2016. Július 20. 13:01, szerda | Belföld

Háromszázezer fürdőruhát adott el feketén

Háromszázezer fürdőruhát adott el feketén egy távol-keleti árukat forgalmazó kereskedő, akinek a be nem vallott adó ellenében, valamint bírságként összesen 133 millió forintot kellett megfizetnie

Ruhák hamisítására berendezett raktárakat talált a NAV
2016. Július 18. 10:07, hétfő | Belföld

Ruhák hamisítására berendezett raktárakat talált a NAV

Világmárkák hamisítására berendezett raktárakat találtak a NAV pénzügyőrei a nyíregyházi piac mellett, a két csarnokban nagy mennyiségű ruhaneműt és a hamisításhoz használt eszközöket foglaltak le

Megúszható az adótartozás, de csak kellemetlenül
2016. Július 06. 17:23, szerda | Helyi

Megúszható az adótartozás, de csak kellemetlenül

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal nem felejt, kivéve ha aprópénzzel tartozunk, és még azt sem tudjuk befizetni.

Ezen a pénteken zárva lesznek az ügyfélszolgálatok
2016. Június 29. 09:30, szerda | Helyi

Ezen a pénteken zárva lesznek az ügyfélszolgálatok

A közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény értelmében a Közszolgálati Tisztviselők Napja a kormánytisztviselőknek munkaszüneti nap.