2024. április 28, vasárnap - Valéria

A karácsony fénye tündöklött dalaikból
2018. December 17. 14:11, hétfő | Helyi

A karácsony fénye tündöklött dalaikból

Adventi hangversenyt tartottak a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola növendékei december 15-én a Szent István Templomban.

Koncertet adott Kiskunfélegyházán a Ghymes együttes (- videoval)
2018. December 15. 16:02, szombat | Helyi

Koncertet adott Kiskunfélegyházán a Ghymes együttes (- videoval)

A Kossuth-díjas Ghymes együttes a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános iskola és AMI Kicsinyek Kamarakórusának közreműködésével koncertet adott a Szent István Templomban december 13-án.

Ezüst diploma a Kodály Zoltán Magyar Kórusversenyen
2018. November 29. 13:27, csütörtök | Helyi

Ezüst diploma a Kodály Zoltán Magyar Kórusversenyen

Szép sikert ért el Budapesten a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kicsinyek Kórusa.

A Batthyány kórusa a Haydn-teremben
2018. Június 07. 14:51, csütörtök | Helyi

A Batthyány kórusa a Haydn-teremben

Különleges kirándulást szervezett a felsős „z” osztályos gyerekeknek Molnár Elvira és Nagyné Mészáros Erika tanárnők.

Kicsiny dalosok angyali énekekkel kápráztatták el közönségüket
2017. December 15. 17:07, péntek | Helyi

Kicsiny dalosok angyali énekekkel kápráztatták el közönségüket

A hagyományokhoz hűen az adventi készülődést hangversennyel színesítették a Szent István Templomban a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola kórusai december 14-én.

Kodály Zoltán emlékére zengtek a dalok
2017. Április 25. 08:35, kedd | Helyi

Kodály Zoltán emlékére zengtek a dalok

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete április 22-én Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50 évfordulójára szervezett hangversenyt a Móra Ferenc Művelődési Központba.

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban
2014. December 14. 17:16, vasárnap | Helyi

Hegedűszó és zengő dalok a Szent István templomban

A Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesületének Adventi Hangversenyének a Szent István templom adott otthont ma (2014. december 14-én). Csodálatos dalok csendültek fel és fülbemászó vonós hangszerelésű dallamok tették meghitté az estét.