2024. április 27, szombat - Zita

A TV2-n tér vissza Jakupcsek Gabriella
2017. Január 27. 09:07, péntek | Bulvár

A TV2-n tér vissza Jakupcsek Gabriella

Visszatér a tévé képernyőjére Jakupcsek Gabriella. A TV2 tavasszal induló Egymás szemében című békítő műsorának lesz a háziasszonya.

Vizsgálja a médiahatóság a jósműsorokat
2017. Január 25. 05:00, szerda | Belföld

Vizsgálja a médiahatóság a jósműsorokat

A Médiatanács e heti ülésén döntést hozott több médiafelügyeleti kérdésben, és vizsgálati jelentést fogadott el a jósműsorok negatív hatásairól - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) kedden az MTI-vel.

Pusker Júlia ismét Kiskunfélegyházán!
2016. November 25. 15:24, péntek | Helyi

Pusker Júlia ismét Kiskunfélegyházán!

Az idei tanévben is köszönthetjük a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában a hegedűművésznőt.

Az egész családnak szánják a vasárnap induló M5-öt
2016. Szeptember 12. 12:10, hétfő | Belföld

Az egész családnak szánják a vasárnap induló M5-öt

Az egész családnak szánják a közmédia vasárnap induló M5 televíziós csatornáját - mondta Dér Ágnes csatornaigazgató az M1 aktuális csatorna hétfő reggeli műsorában.

Lemondott a Top Gear műsorvezetője
2016. Július 05. 07:31, kedd | Bulvár

Lemondott a Top Gear műsorvezetője

Lemondott hétfőn Chris Evans a Top Gear műsorvezetői tisztségéről, alig több mint egy hónappal azután, hogy a BBC televízió legsikeresebb, világszerte vetített autós műsora visszatért a képernyőkre.

A gólcsúszás időbeli oka a képernyőn
2016. Június 19. 06:00, vasárnap | Bulvár

A gólcsúszás időbeli oka a képernyőn

Miért örülhet már a szomszéd a gólnak, amikor én még csak a beadásnál tartok a tévémen? A válasz a jelátviteli és jelfeldolgozási módok eltérő időigényében rejlik.

Visszatért a Top Gear az új stábbal
2016. Május 30. 07:42, hétfő | Bulvár

Visszatért a Top Gear az új stábbal

Visszatért vasárnap este az új, nemzetközi stábbal a BBC televízió legsikeresebb, világszerte vetített autós műsora, a Top Gear.

Eltűnnek a hagyományos tévészolgáltatások?
2016. Március 17. 07:46, csütörtök | Életmód

Eltűnnek a hagyományos tévészolgáltatások?

A médiakínálat gyors fejlődése, a csak online video szolgáltatások népszerűségének ellenére valószínűtlen, hogy eltűnne akár a hálózati, kábeles, vagy műholdas tartalomszolgáltatás

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából
2016. Január 18. 12:24, hétfő | Helyi

Programok a Magyar Kultúra Napja alkalmából

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt a Magyar Kultúra Napja alkalmából szervezett rendezvényeire.

Himnuszmondó verseny
2016. Január 11. 15:28, hétfő | Helyi

Himnuszmondó verseny

A Magyar Kultúra napja alkalmából Himnuszmondó versenyt rendeznek a középiskolás tanulók számára a Himnusz születésnapján január 22-én (pénteken) 14 órától a Hattyúházban.

Maradandó élményt adtak a közönségnek a Szent Benedek Intézmény diákjai
2015. December 19. 11:51, szombat | Helyi

Maradandó élményt adtak a közönségnek a Szent Benedek Intézmény diákjai

A Szent Benedek Szakképző Iskola és Kollégium kiskunfélegyházi tagintézménye december 18-án tartotta karácsonyi ünnepségét a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

Karácsonyi Ünnepség a Százszorszép Óvodában
2015. December 17. 20:57, csütörtök | Helyi

Karácsonyi Ünnepség a Százszorszép Óvodában

Ma (december 17-én) tartotta, a Darvas téri Százszorszép Óvoda Karácsonyi Ünnepségét.