2024. április 16, kedd - Csongor

Saját magát játssza legújabb filmjében Nicolas Cage
2020. Február 04. 19:18, kedd | Bulvár

Saját magát játssza legújabb filmjében Nicolas Cage

Jövő márciusban kerül a mozikba Nicolas Cage The Unbearable Weight of Massive Talent (A hatalmas tehetség elviselhetetlen súlya) című új filmje, amelyben a sztár saját magát játssza.

Csütörtöktől a mozikban Clive Owen és Tim Roth közös filmje
2020. Február 04. 18:05, kedd | Bulvár

Csütörtöktől a mozikban Clive Owen és Tim Roth közös filmje

Csütörtökön kerül országszerte a mozikba A nevek dala című, Clive Owen és Tim Roth főszereplésével készült film, amely Norman Lebrecht zenetudós első regénye alapján készült és két földrészen,

Tarolt az 1917 a BAFTA-díjátadón
2020. Február 03. 07:09, hétfő | Bulvár

Tarolt az 1917 a BAFTA-díjátadón

Sir Sam Mendes 1917 című első világháborús drámája kapta a fődíjak zömét a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) vasárnap esti londoni díjkiosztó gáláján.

Szabó István Zárójelentés című filmje hamarosan a mozikban
2020. Január 28. 17:06, kedd | Bulvár

Szabó István Zárójelentés című filmje hamarosan a mozikban

Február 27-től vetítik a hazai mozik Szabó István új filmjét. Az Oscar-díjas rendező Zárójelentés című alkotásának operatőre Koltai Lajos, a filmben kiváló színészek sora vonul fel.

Készül a Marvel Kapitány folytatása
2020. Január 25. 08:26, szombat | Bulvár

Készül a Marvel Kapitány folytatása

Hivatalosan is elkezdődtek a nagysikerű Marvel Kapitány című szuperhősfilm folytatásának munkálatai.

Matt Damon játssza James Mangold új filmjének főszerepét
2020. Január 23. 15:02, csütörtök | Bulvár

Matt Damon játssza James Mangold új filmjének főszerepét

Matt Damon játssza James Mangold amerikai filmrendező új, The Force című filmjének főszerepét - írja a variety.com.

Első világháborús film győzte le a Star Wars-t
2020. Január 13. 07:20, hétfő | Bulvár

Első világháborús film győzte le a Star Wars-t

Sam Mendes Golden Globe-díjas filmje, az 1917 mintegy 36,5 millió dolláros (11 milliárd forint) jegyárbevétellel nyerte meg az észak-amerikai hétvégét – írta a Variety filmes szaklap iparági becslésekre hagyatkozva.

A Jégvarázs 2. lett minden idők legnagyobb animációs kasszasikere
2020. Január 06. 17:02, hétfő | Bulvár

A Jégvarázs 2. lett minden idők legnagyobb animációs kasszasikere

A Disney Jégvarázs 2. című produkciója lett minden idők legnagyobb animációs kasszasikere: az alkotás globális jegyárbevétele a hétvégén elérte az 1,325 milliárd dollárt (391 milliárd forintot).

Február 27-től látható a mozikban Szabó István új filmje - VIDEÓ
2019. December 29. 07:09, vasárnap | Bulvár

Február 27-től látható a mozikban Szabó István új filmje - VIDEÓ

Február 27-től látható a mozikban Szabó István új filmje, a Zárójelentés - közölte az alkotás kommunikációjával foglalkozó ügynökség az MTI-vel.

A vártnál gyengébben nyitott az új Star Wars-film
2019. December 23. 11:02, hétfő | Bulvár

A vártnál gyengébben nyitott az új Star Wars-film

A vártnál gyengébben, 176 millió dolláros (52,5 milliárd forint) jegyárbevétellel nyitott a Star Wars: Skywalker kora az észak-amerikai mozis hétvégén iparági becslések szerint.

Az Akik maradtak szerepel az Oscar-díj szűkített listáján
2019. December 17. 07:16, kedd | Bulvár

Az Akik maradtak szerepel az Oscar-díj szűkített listáján

Tóth Barnabás Akik maradtak című alkotása is szerepel a legjobb nemzetközi film Oscar-díjára esélyes művek szűkített listáján – közölte az amerikai filmakadémia keddre virradóra Los Angelesben.

Camila Cabello és Pierce Brosnan is szerepel az új Hamupipőkében
2019. December 12. 13:03, csütörtök | Bulvár

Camila Cabello és Pierce Brosnan is szerepel az új Hamupipőkében

A Latin Grammy-díjas énekes-dalszerző Camila Cabello a Sony Pictures új Hamupipőke-feldolgozásában debütál a filmvásznon. A zenés vígjátékban Pierce Brosnan alakítja majd a királyt