2024. április 25, csütörtök - Márk

Kiskunmajsa csatlakozott a „Bringázza munkába” akcióhoz
2014. Május 12. 09:09, hétfő | Sport

Kiskunmajsa csatlakozott a „Bringázza munkába” akcióhoz

Igaz, kissé szokatlan módon „Bringázz a templomba!” felhívásnak eleget téve kapcsolódott Kiskunmajsa a Magyar Kerékpárosklub és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium egészségesebb életmódra nevelő akciójához, de mégis sikeresen teljes

Éjféli mise az Ótemplomban
2013. December 25. 12:15, szerda | Helyi

Éjféli mise az Ótemplomban

A keresztények egyik legszentebb ünnepének, Jézus Krisztus születésének estéjén zsúfolásig megtelt a Sarlós Boldogasszony templom a katolikus hívekkel. A misét Talapka István plébános celebrálta.

Mise alatt maszturbált a pap (+videó)
2013. Július 05. 14:30, péntek | Külföld

Mise alatt maszturbált a pap (+videó)

Minden szentnek maga felé hajlik a keze...

2012. Március 24. 14:03, szombat | Külföld

Az államfő fogadta a pápát

Mexikóba érkezett háromnapos apostoli látogatásra helyi idő szerint péntek este XVI. Benedek pápa, aki latin-amerikai körútja keretében hétfőn Kubába is ellátogat.

2011. November 10. 07:15, csütörtök | Külföld

1989 után újra lesz magyar nyelvű mise

Decembertől újra lesz magyar nyelvű misézés a burgenlandi Kismartonban (Eisenstadt) – számolt be róla szerdán az osztrák rádió (ORF) magyar nyelvű szerkesztősége.