2024. április 28, vasárnap - Valéria

Megkezdik a platánfák fiatalító metszését
2019. November 29. 21:19, péntek | Helyi

Megkezdik a platánfák fiatalító metszését

2019. december 3-án, kedden a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya a Bessenyei utcában megkezdi a platánfák ifjító metszését.

Metszik a gömbkőriseket a Bercsényi utcán
2018. Március 08. 12:00, csütörtök | Helyi

Metszik a gömbkőriseket a Bercsényi utcán

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy március 12-én, hétfőn elkezdődik a Bercsényi utca gömbkőris fáinak a metszése.

Kiterítem a gyümölcsfát
2016. Február 21. 08:00, vasárnap | Helyi

Kiterítem a gyümölcsfát

Ne feledjük, hogy minden ilyen projektünk fölöttébb időigényes lesz.

Kertésznaptár: Végre a kertben!
2015. Február 21. 20:00, szombat | Helyi

Kertésznaptár: Végre a kertben!

Bár a mostani se hideg, se meleg tél nem kárhoztatott minket teljes tétlenségre, de mégis csak most jött el az ideje, hogy szívesen megyünk ki a kertbe.

2012. Március 13. 14:07, kedd | Belföld

Átlagosan 20 százalékuk károsodott

Átlagosan a rügyek 20 százaléka károsodott az idei kemény fagyban Tokaj-Hegyalján, állapították meg a Tokaji Borvidék Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet kutatói – írja az Észak-Magyarország kedden.