2024. április 29, hétfő - Péter

Óriási lángokkal égett az egykori István-malom Békéscsabán
2019. Május 22. 05:00, szerda | Belföld

Óriási lángokkal égett az egykori István-malom Békéscsabán

Leégett az egykori István-malom épülete kedden Békéscsabán - jelentette a helyszínről az MTI tudósítója. Sérültekről nincs információ.

Első Kiskunfélegyházi Malom Bál
2017. Január 23. 16:29, hétfő | Helyi

Első Kiskunfélegyházi Malom Bál

A Sorsocskák Alapítvány első jótékonysági bálját rendezi 2017. február 11-én szombaton a Móra Ferenc Művelődési Központ dísztermében.

Lángolt egy pilisi malom
2016. November 04. 07:36, péntek | Kék hírek

Lángolt egy pilisi malom

Teljesen kiégett egy malom a Pest megyei Pilisen péntek hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

Óriási beruházások a Félegyházi Malom Kft-nél
2016. Február 04. 17:02, csütörtök | Helyi

Óriási beruházások a Félegyházi Malom Kft-nél

A Kiskunfélegyházi Malom Kft. 960 millió forintos összértékű kapacitásbővítő fejlesztését a magyar kormány 480 millió forint vissza nem térítendő támogatással segíti.

Tőkehiányos Bács-Kiskun megyei vállalatok kapnak támogatást
2016. Január 01. 13:00, péntek | Helyi

Tőkehiányos Bács-Kiskun megyei vállalatok kapnak támogatást

A nemzetgazdasági miniszter döntése alapján közel hárommilliárd forint vissza nem térítendő támogatást kap költségvetési forrásból 14 magyarországi vállalat.

Szélmalmunk a jövőnek
2014. Július 08. 10:08, kedd | Helyi

Szélmalmunk a jövőnek

A napokban a Kiskun Múzeumban tett látogatást Gerrit H. Keunen holland malomszakértő, aki a Pajkos-Szabó-féle szélmalom felújításához ajánlotta fel szakmai segítségét.