2024. április 19, péntek - Emma

Lezsák Sándor a magyar nemzeti kultúra szószólója
2019. November 13. 08:05, szerda | Helyi

Lezsák Sándor a magyar nemzeti kultúra szószólója

A magyar nemzeti kultúra szószólójának nevezte Lezsák Sándort Orbán Viktor kormányfő, aki a Magyar Érdemrend nagykeresztje polgári tagozat kitüntetést adta át a Karmelita kolostorban az Országgyűlés alelnökének.

Petőfiszállás küldöttsége részt vett a Lakiteleken megépült új lovarda megnyitóján
2019. Október 08. 09:27, kedd | Helyi

A Lakiteleki Népfőiskolán - melynek új neve Hungarikum Liget - felépült fedett lovarda ünnepélyes megnyitójára kapott meghívást Petőfiszállás küldöttsége.

Nehéz, de nagyon termékeny időszak előtt áll Félegyháza
2019. Február 09. 09:58, szombat | Helyi

Nehéz, de nagyon termékeny időszak előtt áll Félegyháza

Idén lezárul egy választási ciklus, öt év után ősszel újra polgármestert és képviselőket választunk.

Lezsák Sándor felkérte Csányi Józsefet, hogy induljon újra a polgármesteri tisztségért
2018. Október 12. 17:40, péntek | Helyi

Közösségi oldalán cáfolta Csányi József polgármester azt a szóbeszédet, miszerint állami vállalat igazgatójaként, vagy államtitkárként folytatná pályafutását, s egyben bejelentette: ismét indul a polgármesteri címért.

Ráhangolták a libafesztiválra közönségüket
2018. Szeptember 06. 16:00, csütörtök | Helyi

Ráhangolták a libafesztiválra közönségüket

Szeptember 6-án a Népfőiskola Alapítvány és az Integrál Zrt. által meghirdetett Lúdas Matyi című színjátszó versenyen városunk öt iskolája képviseltette magát.

Fórum Piknik Petőfiszálláson
2018. Július 11. 15:50, szerda | Helyi

Fórum Piknik Petőfiszálláson

Fórum Pikniket rendezett a Nemzeti Fórum Petőfiszállási Szervezete július 6-án, pénteken Nagy Péter helyi fórumtag és felesége, Bernadett tanyáján.

Átvette megbízólevelét Lezsák Sándor
2018. Április 25. 08:33, szerda | Helyi

Átvette megbízólevelét Lezsák Sándor

Lezsák Sándor országgyűlési képviselőnek ismét bizalmat szavaztak a 4. számú választókerületben, Bács-Kiskun megyében.

Lezsák Sándor győzelmét ünnepelték vasárnap éjszaka Kiskunfélegyházán
2018. Április 09. 09:49, hétfő | Helyi

Lezsák Sándor győzelmét ünnepelték vasárnap éjszaka Kiskunfélegyházán

A Fidesz-KDNP jelöltje ugyanis fölényes győzelemmel jutott ismét a parlamentbe.

Polgármesterek találkozóját tartották Félegyházán
2018. Február 11. 14:00, vasárnap | Helyi

Polgármesterek találkozóját tartották Félegyházán

Az elmúlt négy évet összegezték a 4-es számú választókerület polgármesterei csütörtöki tanácskozásukon.

Egész évben programokat biztosít Bugac a látogatóknak
2018. Január 28. 14:00, vasárnap | Helyi

Egész évben programokat biztosít Bugac a látogatóknak

Bugac egyik legismertebb vendéglőjében, a Karikás csárdában találkoztak a térség turisztikai szakemberei.

A szíveket is átmelegítette a székelykáposzta és a puszedli
2017. December 24. 14:33, vasárnap | Helyi

A szíveket is átmelegítette a székelykáposzta és a puszedli

Ünnepi ételosztást tartottak ma (december 24-én) a városháza előtti kistéren.

A tanyavilágban élők helyzetéről tanácskoztak
2017. December 15. 11:52, péntek | Helyi

A tanyavilágban élők helyzetéről tanácskoztak

A napokban tartották találkozójukat Bács-Kiskun megye 4-es számú választókerületének polgármesterei Szankon.