2024. április 25, csütörtök - Márk

Két hétre lezárják a Keleti pályaudvart
2019. Április 19. 07:25, péntek | Belföld

Két hétre lezárják a Keleti pályaudvart

Zárva tart május 13-tól 26-ig a Keleti pályaudvar karbantartás miatt - tájékoztatta a MÁV Zrt. csütörtökön az MTI-t.

Több hónapra lezárnak egy közúti átkelőt a magyar-szlovén határon
2019. Március 04. 16:08, hétfő | Belföld

Több hónapra lezárnak egy közúti átkelőt a magyar-szlovén határon

A Mura-híd felújítása miatt március 18-tól július 31-ig lezárják a Letenye-Gorican I. közúti határátkelőhelyet - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI megkeresésére.

A Pécsről, Győrből, Szombathelyről utazókat is érinti majd a Keleti lezárása
2019. Február 26. 07:24, kedd | Belföld

A Pécsről, Győrből, Szombathelyről utazókat is érinti majd a Keleti lezárása

A Pécsről, Győrből, Szombathelyről utazókat is érinti majd a budapesti Keleti pályaudvar májusi, két hétig tartó lezárása – mondta a MÁV-csoport szóvivője hétfőn az M1-en.

Halálos baleset miatt lezárták a 4-es főutat
2019. Január 24. 14:33, csütörtök | Kék hírek

Halálos baleset miatt lezárták a 4-es főutat

Halálos baleset történt a 4-es főúton Kaba közelében csütörtökön kora délután, a főutat teljes szélességében lezárták - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Órákig lezárták az M7-est Zalában
2018. November 20. 09:19, kedd | Belföld

Órákig lezárták az M7-est Zalában

Várhatóan órákig eltart még Zala megyében az M7-es autópálya teljes lezárása, mert hidraulikaolaj folyt végig a sztrádán.

Lezárás az M1-esen a hétvégén
2018. Október 26. 05:02, péntek | Belföld

Lezárás az M1-esen a hétvégén

Az M1-es autópálya felújítása miatt a hétvégén lezárják a Győr felé vezető oldalon a bicskei le- és felhajtót - közölte a Magyar Közút csütörtökön az MTI-vel.

Útlezárás fanyesés miatt
2018. Október 12. 14:24, péntek | Helyi

Útlezárás fanyesés miatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a tisztelt lakosságot, hogy október 16-án, kedden délelőtt a Daru utca Damjanich utcáig tartó szakasza - fanyesések miatt - lezárásra kerül.

Lezárások lesznek Budapesten a török elnök jövő heti látogatása idején
2018. Október 06. 05:02, szombat | Belföld

Lezárások lesznek Budapesten a török elnök jövő heti látogatása idején

Több budapesti útvonalon időszakos terelés, forgalomkorlátozás, lezárás lesz hétfőn és kedden, Recep Tayyip Erdogan török köztársasági elnök látogatása idején

Gallyazási munkálatokat végeznek a Kossuth  utcában
2018. Szeptember 28. 09:23, péntek | Helyi

Gallyazási munkálatokat végeznek a Kossuth utcában

2018. október 1-2-3-án (hétfőn, kedden, szerdán) a Kossuth Lajos utca szakaszosan lezárásra kerül a platánfák száraz ágainak levágása miatt.

Forgalomkorlátozás a Libafesztivál idején
2018. Szeptember 03. 08:48, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozás a Libafesztivál idején

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosokat, Gépjárművezetőket, hogy a XX. Kiskunfélegyházi Libafesztivál rendezvényei miatt szeptember 5-e és szeptember 9-e között a következő lezárásokra kerül sor:

Forgalomkorlátozás lesz pénteken a Móra Ferenc utca elején
2018. Augusztus 29. 12:15, szerda | Helyi

Forgalomkorlátozás lesz pénteken a Móra Ferenc utca elején

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosokat, Gépjárművezetőket, hogy az augusztus 31-én, pénteken 16.00 órakor kerül sor a Móra Ferenc utcai óvoda ünnepélyes átadására.

Ünnepi forgalomkorlátozások
2018. Augusztus 15. 10:51, szerda | Helyi

Ünnepi forgalomkorlátozások

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a tisztelt lakosságot, gépjárművezetőket, hogy az augusztus 20-ai rendezvények miatt forgalomkorlátozás várható.