2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Ferenc pápa Kijevbe látogathat
2022. Augusztus 07. 15:04, vasárnap | Külföld

Ferenc pápa Kijevbe látogathat

Ferenc pápa Kijevbe tervezett látogatásáról volt szó a katolikus egyházfő és a vatikáni ukrán nagykövet találkozóján.

2021. Július 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Nyilvánosságra hozták Ferenc pápa budapesti és szlovákiai látogatásának programját - közölte a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus titkársága az MTI-vel szerdán.

Hétfőtől feloldják a kórházi látogatási tilalmat
2021. Május 21. 07:00, péntek | Belföld

Hétfőtől feloldják a kórházi látogatási tilalmat

Hétfőtől részlegesen feloldják a kórházi látogatási tilalmat - jelentette be az országos tisztifőorvos az operatív törzs csütörtöki online sajtótájékoztatóján.

Látogatás szigorítása a félegyházi kórházban
2020. December 10. 13:15, csütörtök | Helyi

Látogatás szigorítása a félegyházi kórházban

A Krónikus Belgyógyászati Osztályon jelentkező nagyszámú megbetegedés miatt, átmenetileg, az eddig kiadott rendkívüli látogatási engedélyek érvényüket vesztik!

Látogatási és kijárási tilalom a félegyházi idősek otthonában
2020. Augusztus 27. 13:07, csütörtök | Helyi

Látogatási és kijárási tilalom a félegyházi idősek otthonában

Tájékoztatom Önöket, hogy biztonsági okokból augusztus 29-től (szombattól) a Csanyi úti és a Nádasdy utcai idősek otthonában teljeskörű látogatási és kijárási tilalmat vezetünk be az idősek védelme érdekében.

Feloldották a látogatási tilalmat a kecskeméti kórházban
2020. Június 15. 17:33, hétfő | Helyi

Feloldották a látogatási tilalmat a kecskeméti kórházban

Az emberi erőforrások miniszterének tájékoztatása alapján, a járványügyi helyzet kedvező alakulására tekintettel, 2020. június15-től lehetőség nyílik az egészségügyi ellátások további bővítésére.

Magyarországra látogat Ferenc pápa
2020. Február 29. 18:40, szombat | Belföld

Magyarországra látogat Ferenc pápa

Magyarországra látogat Ferenc pápa - számolt be az M1 csatorna szombat déli Híradójában egy vatikáni tudósító Twitter-bejegyzésére hivatkozva.

Félrefordíthatták Erdogan szavait kínai látogatása során
2019. Július 23. 09:19, kedd | Külföld

Félrefordíthatták Erdogan szavait kínai látogatása során

Török tisztviselők állítása szerint fordítási hiba eredménye volt a kínai sajtó által Recep Tayyip Erdogan török elnöknek tulajdonított idézet, miszerint a Hszincsiang-Ujgur Autonóm Területen \"boldogan élnek\" az emberek

Látogatócsúcsot döntött a Balaton Sound
2019. Július 09. 05:00, kedd | Bulvár

Látogatócsúcsot döntött a Balaton Sound

Minden eddiginél magasabb látogatószámmal zárt a Balaton Sound: a Zamárdiban megtartott fesztiválon szerdától vasárnapig összesen 172 ezren vettek részt, a szombati nap pedig teltházat hozott.

Megkezdte háromnapos apostoli látogatását Romániában Ferenc pápa
2019. Május 31. 12:03, péntek | Külföld

Megkezdte háromnapos apostoli látogatását Romániában Ferenc pápa

Megkezdte pénteken háromnapos pasztorális és ökumenikus jellegű apostoli látogatását Romániában Ferenc pápa.

Látogatási tilalom feloldása
2019. Február 21. 12:42, csütörtök | Helyi

Látogatási tilalom feloldása

2019. február 22-én, pénteken reggel 8 órától megszűnik a látogatási tilalom a kiskunfélegyházi és kecskeméti kórházban.

Újabb két klinikán rendeltek el látogatási tilalmat
2019. Január 24. 12:29, csütörtök | Belföld

Újabb két klinikán rendeltek el látogatási tilalmat

Országszerte egyre több egészségügyi intézmény rendel el látogatási tilalmat az influenzás megbetegedések miatt.