2024. április 23, kedd - Béla

Tilos közterületen alkoholt inni Félegyházán
2018. Október 24. 10:29, szerda | Helyi

Tilos közterületen alkoholt inni Félegyházán

A jövőben – néhány kivétellel – tilos a város közterületein alkoholt fogyasztani - írja a baon.hu.

Fokozott év végi ellenőrzés
2016. Október 25. 09:40, kedd | Helyi

Fokozott év végi ellenőrzés

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatósága az év hátralevő részében a megszokottnál gyakrabban ellenőrzi a piacokon, egyéb közterületen árusítókat Bács-Kiskun Megye egész területén.

Napról-napra szépül kis városunk
2016. Szeptember 21. 12:59, szerda | Helyi

Napról-napra szépül kis városunk

Ma (szeptember 21-én) kerültek átadásra az utóbbi időben megvalósult közterületi beruházások.

Őszi zöldjáratok
2015. Szeptember 29. 09:47, kedd | Helyi

Őszi zöldjáratok

2015. őszén az alábbi ütemezés szerint két alkalommal gyűjtik be a kertekben, udvarokban, utcán keletkezett zöldhulladékot. Cikkünkből megtudhatják az időpontokat.

Hatvankét polgárőr vigyázta biztonságunkat az idei évben
2014. December 10. 10:45, szerda | Helyi

Hatvankét polgárőr vigyázta biztonságunkat az idei évben

Közel hatezer órát töltöttek szolgálatban az idei esztendőben a Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület tagjai.

Életet mentett a közterület-felügyelet
2014. Június 18. 11:34, szerda | Helyi

Életet mentett a közterület-felügyelet

Földön fekvő, eszméletlen férfire lettek figyelmesek ma (június 18-én) a reggeli órákban a Béke téri piacnál a közterület-felügyelet munkatársai.

2012. Április 05. 07:11, csütörtök | Belföld

Rengeteg hajléktalan él közterületen

Több mint két és fél ezer hajléktalan élhet közterületen Magyarországon – közölte a Menhely Alapítvány kuratóriumának elnöke...

2012. Március 07. 07:15, szerda | Kék hírek

Lecsaptak a közterület-felügyelőre, mikor átvette a pénzt

Vesztegetésen értek egy közterület-felügyelőt Budapesten. A férfit a pénz átvételekor fogták el.