2024. április 26, péntek - Ervin

Milyen új ügytípusok lesznek a kormányablakokban szeptembertől?
2016. Június 16. 13:01, csütörtök | Helyi

Milyen új ügytípusok lesznek a kormányablakokban szeptembertől?

Több mint száz új ügyet lehet majd szeptember 1-jétől intézni az ország eddig átadott 260 és Pest megye 21 kormányablakában.

Szünetel az ügyfélfogadás a Kormányablakban
2016. Április 25. 11:00, hétfő | Helyi

Szünetel az ügyfélfogadás a Kormányablakban

Tájékoztatom Tisztelt Ügyfeleinket, hogy 2016. május 3-án a munkaállomások karbantartása miatt szünetel az ügyfélfogadás.

NAV-ügyfélszolgálatok nyílhatnak a kormányhivatalokban
2016. Január 04. 10:44, hétfő | Helyi

NAV-ügyfélszolgálatok nyílhatnak a kormányhivatalokban

Folytatódik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) átalakítása; a kormányzat az idén újabb átfogó módosításokat tervez, a változások egyaránt érintik a hatóság szervezetét és a hivatal munkáját

Már idén NAV-ügyfélszolgálatok nyílhatnak a kormányhivatalokban
2016. Január 04. 07:50, hétfő | Belföld

Már idén NAV-ügyfélszolgálatok nyílhatnak a kormányhivatalokban

Új intézhető ügykörök a Kormányablakokban
2015. December 14. 08:08, hétfő | Helyi

Új intézhető ügykörök a Kormányablakokban

2015. december 9. napjától, újabb 86 ügykörrel bővült a Kormányablakokban intézhető ügyek száma, ekkortól tehát 509 ügy intézhető el, illetve kezdeményezhető az integrált ügyfélszolgálatoknál.

Változások a Hivatalok nyitva tartásában
2015. December 09. 16:26, szerda | Helyi

Változások a Hivatalok nyitva tartásában

Decemberben változik a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal, a Kormányablak Osztály ügyfélfogadása. A Hatósági és Gyámügyi Osztály, az Élelmiszerlánc-Biztonsági és Állategészségügyi Osztálya elköltözik.

Olcsóbb, gyorsabb és egyszerűbb ügyintézést akar a kormány
2015. Október 17. 05:00, szombat | Belföld

Olcsóbb, gyorsabb és egyszerűbb ügyintézést akar a kormány

A kormány a közigazgatás átalakításával azt akarja elérni, hogy az emberek olcsóbban, gyorsabban és egyszerűbben intézhessék ügyeiket - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter pénteken Hódmezővásárhelyen.

Hivatalosan is megnyitotta kapuit a Kormányablak
2015. Október 13. 12:58, kedd | Helyi

Hivatalosan is megnyitotta kapuit a Kormányablak

Átvágták a nemzeti színű szalagot és hivatalosan megnyitották a Kormányablakot Kiskunfélegyházán a mai (október 13.) avató ünnepségen.

Meg kell könnyíteni a hivatali ügyintézést
2015. Október 09. 05:00, péntek | Belföld

Meg kell könnyíteni a hivatali ügyintézést

Az ügyintézés megkönnyítését tűzte ki célul a Miniszterelnökséget vezető miniszter a közigazgatásban.

Megyénkben október végére kiépül a kormányablak hálózat
2015. Szeptember 24. 12:55, csütörtök | Helyi

Megyénkben október végére kiépül a kormányablak hálózat

Új kormányablak nyílik október végéig az izsákin túl Kiskőrösön, Solton, Tompán, Jánoshalmán, Bácsalmáson, Kunszentmiklóson, Tiszakécskén, Kiskunfélegyházán és a már üzemelőn túl még egy Kecskeméten.

Okmányiroda költözése és ügyfélfogadási rendje
2015. Szeptember 24. 12:50, csütörtök | Helyi

Okmányiroda költözése és ügyfélfogadási rendje

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Okmányirodai Osztálya, tekintettel a Kormányablak 2015. október 9-ei nyitására, a költözés miatt új nyitvatartási idővel, az alábbi helyszíneken tart ügyfélfogadást:

Olcsóbb lesz az erkölcsi, a személyi és egyéb papírok?
2015. Június 07. 05:00, vasárnap | Belföld

Olcsóbb lesz az erkölcsi, a személyi és egyéb papírok?

Szeptemberre állhat össze a javaslatcsomag, hogy a közigazgatási rezsicsökkentés részeként mely díjakat, illetékeket csökkentsék, illetve szüntessék meg.