2024. április 19, péntek - Emma

Hosszú távú tervhez tartozik a kórházi ágykapacitások felszabadítása
2020. Április 15. 07:20, szerda | Belföld

Hosszú távú tervhez tartozik a kórházi ágykapacitások felszabadítása

Hosszú távú terv része a kórházi ágykapacitások felszabadítása - mondta Kollár Lajos miniszteri tanácsadó az M1-en kedd este.

2020. Április 13. 13:06, hétfő | Külföld

Több amerikai kórházban zenével próbálnak javítani a betegek és az orvosok kedélyállapotán az új koronavírus okozta járványban - jelentette az amerikai közszolgálati rádió (NPR) egy vasárnapi riportjában.

Egyes amerikai kórházakban robotok segítik az ápolók munkáját
2020. Április 11. 14:09, szombat | Bulvár

Egyes amerikai kórházakban robotok segítik az ápolók munkáját

Egyes amerikai kórházakban robotok segítik az ápolók munkáját - derült ki az amerikai közszolgálati rádió (NPR) pénteki riportjából.

Már nincs az intenzív osztályon a brit miniszterelnök
2020. Április 10. 07:11, péntek | Külföld

Már nincs az intenzív osztályon a brit miniszterelnök

Már nincs az intenzív osztályon Boris Johnson brit miniszterelnök - közölte csütörtök este a Downing Street.

Gyógyultan távozott egy koronavírus-fertőzött kislány a kórházból
2020. Április 09. 11:57, csütörtök | Belföld

Gyógyultan távozott egy koronavírus-fertőzött kislány a kórházból

Csak a kontroll vizsgálatokra kell majd visszamennie a kórházban.

A francia kórházakban újra csökkenőben a halálozások száma
2020. Április 09. 08:46, csütörtök | Külföld

A francia kórházakban újra csökkenőben a halálozások száma

Franciaországban újra csökkenni kezdett a koronavírus-fertőzés kórházi áldozatainak száma, 541 elhalálozással, és folytatódott az intenzív osztályokra kerülő új betegek számának csökkenése is

Kórházba került a brit miniszterelnök
2020. Április 06. 07:06, hétfő | Külföld

Kórházba került a brit miniszterelnök

Kórházba szállították vasárnap Boris Johnson brit miniszterelnököt, akiről tíz napja állapították meg, hogy az új típusú koronavírus okozta betegségben szenved.

Sorra érkeznek a kórházakba a védőeszközök
2020. Április 04. 09:59, szombat | Belföld

Sorra érkeznek a kórházakba a védőeszközök

A világjárvány komoly terhelést jelent minden egyes ország egészségügyi rendszerére.

Nagy roham várható a francia kórházakban, és tartós lesz a krízis
2020. Március 28. 10:49, szombat | Külföld

Nagy roham várható a francia kórházakban, és tartós lesz a krízis

Edouard Philippe francia miniszterelnök szerint a koronavírus-járvány nagyon szélsőséges hulláma várható Franciaországban, és a helyzet nehéz lesz a következő napokban.

Tömegesen jelentkeznek az önkéntesek Franciaországban
2020. Március 26. 06:57, csütörtök | Külföld

Tömegesen jelentkeznek az önkéntesek Franciaországban

Franciaországban a szerda esti összesítés szerint 1331-ra emelkedett a Covid-19 fertőzésben meghaltak száma.

Új szabályok a félegyházi kórházban
2020. Március 21. 10:09, szombat | Helyi

Új szabályok a félegyházi kórházban

Jelentős változásokat vezetett be a járványügyi helyzet miatt a félegyházi városi kórház, amelyek visszavonásig érvényesek.

Több száz műtét marad el Debrecenben, Pásztón felfüggesztették az egynapos sebészeti ellátást
2020. Március 18. 06:54, szerda | Belföld

Az elkövetkező két hétben több mint 850 tervezett, de halasztható műtétet törölnek a debreceni fekvőbeteg-ellátó intézményekben az új koronavírus-járvány miatt - közölte az egyetem sajtóirodája kedden az MTI-vel.