2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Megkéseltek egy nőt egy fővárosi hotelben
2022. Január 04. 08:56, kedd | Belföld

Megkéseltek egy nőt egy fővárosi hotelben

Késsel sebesítettek meg egy nőt Budapesten, a IX. kerületben egy hotelben, a feltételezett elkövetőt a rendőrök elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

Mellkason szúrta a szomszédját egy férfi Kajdacson
2022. Január 01. 19:24, szombat | Belföld

Mellkason szúrta a szomszédját egy férfi Kajdacson

Mellkason szúrta a szomszédját egy férfi Kajdacson szombat hajnalban - közölte a rendőrség a honlapján.

Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét
2021. December 30. 18:13, csütörtök | Belföld

Letartóztattak egy férfit, aki szenteste megkéselte ismerősét

Letartóztatott a bíróság egy 35 éves férfit, aki mellkason szúrta ismerősét szenteste Sümegen - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.

Elfogta a rendőrség az élettársát hasba szúró férfit
2021. December 14. 06:00, kedd | Belföld

Elfogta a rendőrség az élettársát hasba szúró férfit

Elfogta a rendőrség azt a 32 éves férfit, aki vita közben hasba szúrta élettársát Tatabányán - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.

Elfogták a főbérlőjét agyonszúró férfit
2021. December 04. 18:01, szombat | Kék hírek

Elfogták a főbérlőjét agyonszúró férfit

Elfogták a rendőrök azt a férfit, aki péntek 18 óra körül, egy szóváltás után leszúrta főbérlőjét Budapesten, a III. kerületi Nánási út egyik társasházában - közölte a Police.hu.

Halálos késelés miatt emeltek vádat Pest megyében
2021. December 02. 19:04, csütörtök | Belföld

Halálos késelés miatt emeltek vádat Pest megyében

Vádat emeltek két férfi és egy nő ellen halálos késelés miatt Pest megyében - tudatta a főügyészség közleményben csütörtökön az MTI-vel.

Megkéselte betegtársát a kórház Covid-intenzív osztályán
2021. December 02. 16:06, csütörtök | Belföld

Megkéselte betegtársát a kórház Covid-intenzív osztályán

Átadta az ügyészségnek a nyomozás iratait a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) annak a kínai férfinak az ügyében, aki megszurkálta betegtársát a Honvédkórház Covid 2-es intenzív osztályán.

Enyhítették a csepeli buszon késelő férfi büntetését
2021. November 19. 08:00, péntek | Belföld

Enyhítették a csepeli buszon késelő férfi büntetését

Hat évről öt év börtönbüntetésre enyhítette a Fővárosi Törvényszék másodfokon annak a férfinak a büntetését, aki késsel megszúrt egy nőt az arcán a maszkján látható felirat miatt februárban Csepelen.

Lezárták a nyomozást a Deák téri kettős gyilkosság ügyében
2021. November 17. 07:00, szerda | Belföld

Lezárták a nyomozást a Deák téri kettős gyilkosság ügyében

A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) lezárta a nyomozást a Deák téri kettős emberölés ügyében és vádemelési javaslattal átadta a nyomozati anyagot az ügyészségnek

Húsz év fegyházzal sújtották a villamoson késelőt
2021. November 11. 05:00, csütörtök | Belföld

Húsz év fegyházzal sújtották a villamoson késelőt

Húsz év fegyházra ítélte a 28-as villamoson elkövetett halálos késelés tettesét a Fővárosi Törvényszék szerdán kihirdetett elsőfokú, nem jogerős ítéletében - tudatta a bíróság sajtóosztálya közleményben az MTI-vel.

Három ember őrizetben a cannes-i késelés miatt
2021. November 10. 08:00, szerda | Külföld

Három ember őrizetben a cannes-i késelés miatt

Három embert őrizetbe vettek a dél-franciaországi Cannes központi rendőrőrse előtt elkövetett késelés merénylet miatt - közölték kedden rendőrségi források.

A rendőrök előtt próbálta meg leszúrni ismerősét
2021. November 09. 18:03, kedd | Kék hírek

A rendőrök előtt próbálta meg leszúrni ismerősét

A Füzesabonyi Rendőrkapitányság járőrei egy szomszédok között kialakult nézeteltérés miatt jelentek meg a város egyik utcájában hétfőn kora este.