2024. április 23, kedd - Béla

Felborult Kiskunfélegyházán a Kossuthvárosban
2015. Április 12. 11:24, vasárnap | Kék hírek

Felborult Kiskunfélegyházán a Kossuthvárosban

A Bajza és a Perczel utca kereszteződésében történt a baleset, az egyik jármű felborult.

Melléképület égett Kiskunfélegyházán
2015. Március 06. 06:33, péntek | Helyi

Melléképület égett Kiskunfélegyházán

A helyi hivatásos tűzoltók fojtották el egy melléképület tüzét Kiskunfélegyházán. A lángokban használati tárgyak semmisültek meg.

Beláthatatlan útkereszteződések Félegyházán
2014. Május 28. 09:25, szerda | Helyi

Beláthatatlan útkereszteződések Félegyházán

Gondozatlan fák és bokrok nehezítik az útkereszteződések beláthatóságát a város több pontján.

Biztonságosabbak lesznek az útkereszteződések
2014. Január 24. 15:05, péntek | Helyi

Biztonságosabbak lesznek az útkereszteződések

A további balesetek megelőzése és a közlekedés biztonságának növelése volt a célja annak a helyszíni bejárásnak, melyet ma (január 24-én) tartottak Dongó József, a körzet önkormányzati képviselőjének kezdeményezésére

2011. Október 24. 14:33, hétfő | Kék hírek

Halálra gázolta a villamos

Eddig tisztázatlan körülmények között került a villamos alá egy férfi vasárnap este a XIV. kerületben, a Nagy Lajos király útja és a Tihamér utca kereszteződésénél – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.