2024. április 26, péntek - Ervin

Karácsonyi dekorációk fillérekből
2014. December 07. 10:00, vasárnap | Helyi

Karácsonyi dekorációk fillérekből

Napról napra közelebb kerülünk az év legszebb ünnepéhez, a karácsonyhoz. Ha addigra az egész otthonodat ünnepi díszbe szeretnéd öltöztetni,akkor van egy jó hírünk, hiszen nincs szükség drága díszekre.

Helyére került a város karácsonyfája
2014. December 03. 13:27, szerda | Helyi

Helyére került a város karácsonyfája

A hatalmas fenyőt állítottak fel ma (december 3-án) a Petőfi téren, melyre a nap folyamán 5000 led és több száz dísz kerül.

Tegyük szebbé a karácsonyt
2014. December 01. 11:24, hétfő | Helyi

Tegyük szebbé a karácsonyt

A tél és Karácsony közeledtével minden évben megnehezül a félegyházi idős, rászoruló emberek, családok és gyermekek élete.

Fellobbant az első adventi gyertya lángja Félegyházán
2014. November 29. 20:11, szombat | Helyi

Fellobbant az első adventi gyertya lángja Félegyházán

A hagyományoknak megfelelően idén is adventi koszorú ékesíti a kiskunfélegyházi városházát. Az első gyertyát ma (november 29-én) Csányi József polgármester gyújtotta meg.

Tíz kicsi karácsony
2014. November 13. 12:07, csütörtök | Belföld

Tíz kicsi karácsony

Gondolt egy merészet az Athenaeum Kiadó, és úgy döntött, tíz történetben mesél az olvasóknak a karácsonyról.

Elbontották a karácsonyi díszeket
2014. Január 13. 13:51, hétfő | Helyi

Elbontották a karácsonyi díszeket

Néhány nappal vízkereszt után bontották el a város karácsonyfáját és leszedték a Kossuth utca ünnepi díszeit.

Összefogással tették szebbé Jánoska karácsonyát
2014. Január 05. 15:59, vasárnap | Helyi

Összefogással tették szebbé Jánoska karácsonyát

Jánoska gyógyulásáért több helyi szervezet, egyesület és magánszemélyek fogtak össze, melynek köszönhetően a család számára nagy jelentőségű adomány kerülhetett az idei karácsonyfa alá.

Éjféli mise az Ótemplomban
2013. December 25. 12:15, szerda | Helyi

Éjféli mise az Ótemplomban

A keresztények egyik legszentebb ünnepének, Jézus Krisztus születésének estéjén zsúfolásig megtelt a Sarlós Boldogasszony templom a katolikus hívekkel. A misét Talapka István plébános celebrálta.

Karácsonyi csoda a Bankfaluban
2013. December 23. 17:47, hétfő | Helyi

Karácsonyi csoda a Bankfaluban

Ajándékbörzét és karácsonyi gálaműsort tartottak a hétvégén a Bankfaluban.

Fellobbant a negyedik adventi gyertya lángja
2013. December 22. 18:41, vasárnap | Helyi

Fellobbant a negyedik adventi gyertya lángja

A város legfiatalabb polgára, Szabó Csenge szülei és városunk legidősebb polgára, a száznégy esztendős Kurgyis Lajosné Juliska néni lobbantotta lángra december 21-én az adventi koszorú negyedik gyertyájának lángját

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában
2013. December 20. 16:52, péntek | Helyi

Szeretetebéd a Családok Átmeneti Otthonában

Ebéddel és ajándékkal kedveskedett december 20-án karácsony alkalmából a Családok Átmeneti Otthona lakói számára az Összefogás az Élhetőbb Vidékért Közhasznú Egyesület és Demokrácia és Szolidaritás Félegyháza Alapítvány.

“Karácsonyi” csoda: Balatonfüreden vált valóra Bence álma
2013. December 19. 14:32, csütörtök | Belföld