2024. május 3, péntek - Tímea

Sikeres volt a jótékonysági nap a zalaegerszegi AquaCityben
2017. Augusztus 13. 13:46, vasárnap | Belföld

Sikeres volt a jótékonysági nap a zalaegerszegi AquaCityben

A családi jótékonysági nap bevételéből a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Fizioterápiás Osztályán működő medence felújítását támogatják.

Idén is bőkezűen adakoztak a sztárok Cannes-ban
2017. Május 27. 05:00, szombat | Bulvár

Idén is bőkezűen adakoztak a sztárok Cannes-ban

Leonardo DiCaprio, Dustin Hoffman, David Beckham, Mick Jagger, Nicole Kidman és a 70. cannes-i filmfesztivál hivatalos versenyprogramjának zsűritagjai,

Csaknem 600 ezer dollárért kelt el egy George Michael-portré
2017. Március 29. 10:05, szerda | Bulvár

Csaknem 600 ezer dollárért kelt el egy George Michael-portré

Egy texasi jótékonysági árverésen 580 ezer dollárért (166 millió forint) kelt el Damien Hirst brit festőművész George Michaelről készült portréja - adta hírül a BBC hírportálja.

A veronai buszbalesetben szerencsétlenül járt sofőrök családjainak megsegítésére csendültek fel a dallamok
2017. Március 26. 10:12, vasárnap | Helyi

A Kiskunfélegyházi Fúvószenekari Egyesület és a Pizolit Kft. közösen jótékonysági hangversenyt rendezett március 25-én a Kossuth Lajos Szakképző Iskola tornacsarnokában.

Teaosztás a Sarlós Boldogasszony Templom előtt
2016. December 17. 15:00, szombat | Helyi

Teaosztás a Sarlós Boldogasszony Templom előtt

December 20-án 7-10 óráig az Ótemplom előtt várják szeretettel a Szent Benedek Iskola diákjai az arra járókat egy forró teára.

Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni
2016. December 05. 05:00, hétfő | Belföld

Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni

A Mikulásgyár akcióban már az ország tizenkét pontján lehet adományokat leadni - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnapi műsorában.

Terence Hill, Jean-Paul Belmondo, Király Gábor és sokan mások segítenek a Jónak lenni jó! jótékonysági akción
2016. December 04. 12:56, vasárnap | Belföld

Folyamatosan érkeznek a felajánlások a közmédia ötödik Jónak lenni jó! elnevezésű jótékonysági akciójára, amelynek idén a Magyar Református Szeretetszolgálat a kedvezményezettje.

Mézeskalács meseváros kiállításmegnyitó a Kiskun Múzeumban
2016. December 02. 16:00, péntek | Helyi

Mézeskalács meseváros kiállításmegnyitó a Kiskun Múzeumban

A mézeskalács meseváros kiállítást 2016. december 3-án, szombaton 15 órakor dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselő, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke nyitja meg.

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás
2016. Július 28. 09:15, csütörtök | Bulvár

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás

Genetikai felfedezést tett lehetővé a jeges vizes kihívás elnevezésű 2014-es internetes jótékonysági kampány,

Tizenegy gyermekes család kapta a befolyt összeget
2016. Június 14. 11:34, kedd | Helyi

Tizenegy gyermekes család kapta a befolyt összeget

Balla László alpolgármester városunk önkormányzata nevében ma (június 14-én) adta át a jótékonysági filmvetítésből befolyt összeget méltó helyére, a Ladnai családnak.

Meleg ebéddel látta vendégül a körzetében lakókat
2015. December 23. 15:38, szerda | Helyi

Meleg ebéddel látta vendégül a körzetében lakókat

Ma (december 23-án) vendégül látta egy tányér gulyáslevesre és diós-mákos bejglire a körzetében lakó rászorultakat Balla László alpolgármester, önkormányzati képviselő.

Tízmillió forint gyűlt össze a maciárverésen
2015. December 05. 05:00, szombat | Belföld

Tízmillió forint gyűlt össze a maciárverésen

Tízmillió forint gyűlt össze a Fogadj Örökbe Egy Macit Alapítvány jótékonysági árverésén Budapesten, az adományt a Vörösmarty mozi felújítására és átépítésére fordítják.