2024. április 25, csütörtök - Márk

Gépészeti meghibásodás a paksi atomerőmű 1-es blokkjánál
2018. Február 26. 14:21, hétfő | Belföld

Gépészeti meghibásodás a paksi atomerőmű 1-es blokkjánál

A paksi atomerőmű 1-es blokkján gépészeti meghibásodás miatt 100 megawattot (MW) meghaladóan csökkent a teljesítmény - tette közzé honlapján az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. hétfőn.

A segélyhívást fogadó tűzoltók hibáztak a szolnoki halálos tűzeset idején
2017. December 06. 19:01, szerda | Belföld

A segélyhívást fogadó tűzoltók hibáztak a szolnoki halálos tűzeset idején

Nem a segélyhívó központ operátora, hanem a szolnoki katasztrófavédelmi tevékenységirányító központban a segélyhívást fogadó tűzoltók hibáztak,

Nincs vezetékes víz Tarnaszentmárián
2017. Július 23. 00:01, vasárnap | Belföld

Nincs vezetékes víz Tarnaszentmárián

Egy hiba miatt szünetel a vezetékes vízellátás a Heves megyei Tarnaszentmárián - közölte a katasztrófavédelem szombat este az MTI-vel.

Áramellátási hiba okozhatott gondot British Airways-nél
2017. Május 28. 05:00, vasárnap | Külföld

Áramellátási hiba okozhatott gondot British Airways-nél

2016. Október 09. 11:00, vasárnap | Helyi

Miért vannak szándékos térképhibák

Aki elég sokat böngészi a térképeket, néha egészen furcsa hibákat találhat, sosemvolt utcákat, nem létező háztömböket vagy gyanús elnevezéseket. Állítólag a térképészek különös szokásáról van szó.

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik
2016. Július 22. 09:12, péntek | Helyi

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza város északi területén július 22-én, pénteken a hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik.

Hiba után ismét száz százalékos teljesítményen üzemel a paksi atomerőmű
2016. Július 16. 06:00, szombat | Belföld

Hiba után ismét száz százalékos teljesítményen üzemel a paksi atomerőmű

Megszüntették a szakemberek az irányítástechnikai berendezés meghibásodását a paksi atomerőmű 1. blokkjánál, így pénteken kora délután már ismét száz százalékos teljesítményen üzemel.

2016. Március 27. 11:00, vasárnap | Helyi

Miért vannak szándékos térképhibák

Ezt jó, ha tudja, hogy ne verjék át a boltokban!
2016. Március 20. 08:00, vasárnap | Helyi

Ezt jó, ha tudja, hogy ne verjék át a boltokban!

Problémás áru esetében a kereskedő köteles azt a javítás helyett azonnal kicserélni előzetes vizsgálat nélkül - erősítette meg a Kúria döntése a fogyasztóvédelmi hatóság joggyakorlatát.

2015. November 14. 14:00, szombat | Helyi

A 10 leggyakoribb elsősegély-nyújtási hiba
2015. Július 05. 14:00, vasárnap | Helyi

A 10 leggyakoribb elsősegély-nyújtási hiba

A Newsweek című hetilap összefoglalta a leggyakrabban elkövetett elsősegély-nyújtási hibákat, illetve, hogy mit tegyünk helyettük.

13 halálos önéletrajz hiba
2014. November 15. 14:00, szombat | Bulvár

13 halálos önéletrajz hiba

Általában a munkaadó az önéletrajzban "találkozik" először - és sok esetben egyben utoljára is - a pályázóval.